فروش نخود روسی با قیمت عمده

فروش نخود روسی در بازار ایران رونق زیادی دارد. اما واردات نخود از روسیه چه زمانی انجام می شود؟ نخود روسی وارد شده دارای چه انواعی است؟ قیمت فروش نخود روسی و کیفیت آن به چه صورت است؟ روش تهیه عمده و مستقیم آن چگونه میسر است؟

واردات نخود از روسیه

نخود یکی از انواع حبوبات وارداتی به داخل ایران است. شاید بشود واژه متاسفانه را به کار برد که متاسفانه با وجود تولید نخود فراوان در ایران باز نیاز به واردات نخود خارجی از جمله نخود روسیه به کشور است. افزایش تقاضای نخود روسی به دلیل کمبود بار داخلی و یا بالا بودن قیمت آن موجب شده واردات آن از سوی واردکنندگان انجام گردد.

نخود روسی در انواع زیر وارد می گردد:

  • نخود فرنگی روسیه
  • نخود رسمی ریز روسیه
  • نخود رسمی درشت روسیه

انواع نخود نامبرده همه دارای مصرف زیادی است و در تهیه فلافل، غذاهای آبگوشتی و تولید لپه استفاده می شود.

قیمت فروش نخود روسیه

ارزان ترین نخود روسی وارد شده، نخود فرنگی روسی است که دارای یک رگه تلخی است و در تهیه فلافل و تولید لپه استفاده می شود. آن را به راحتی می توان از نمایندگی فروش نخود فرنگی روسیه تهیه نمود.

قیمت فروش نخود رسمی روس که از نوع فرنگی بیشتر است به سایز آن مرتبط است. نخود رسمی هر چه سایز درشت تری داشته باشد گران تر نیز هست.

خرید عمده نخود روسیه

خریدارانی که نخود روسیه را در حجم بالا و عمده تهیه می کنند، به دنبال خرید نخود از روسیه و یا خریداری آن از واردکنندگان در داخل ایران هستند. این خرید مستقیم و بدون واسطه نخود روسی منجر می گردد که خریداران، این محصول را با قیمت مناسب تری تهیه کنند.

جهت دریافت قیمت نخود روسی و یا خرید مستقیم و عمده انواع آن با مشاورین در تماس باشید.
منبع: حبوبات ایران

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.