قیمت لوبیا قرمز ایرانی خمین

قیمت لوبیا قرمز ایرانی و خارجی در بازار بسته به نوع آن متفاوت است. لوبیا قرمز انواع متفاوتی داراست که به آن اشاره خواهیم داشت. لوبیا قرمز ایرانی خمین و لوبیا قرمز خارجی ازبک، اتیوپی و قرقیز دارای چه تفاوتی در نوع، قیمت و کیفیت با یکدیگر هستند؟ نرخ روز لوبیا قرمز در سال ۹۷ چند است؟

انواع لوبیا مانند لوبیا چیتی، لوبیا قرمز، لوبیا سفید، لوبیا چشم بلبلی، لوبیا عروس و لوبیا سیاه در انواع ایرانی و خارجی در بازار داخلی ایران عرضه می گردد.

انواع لوبیا قرمز ایرانی

لوبیا قرمز ایرانی به خصوص لوبیای خمین در دو نوع بوجاری و دستچین در بازار خرید و فروش می شود. لوبیا قرمز دستچین به دلیل تمیزتر بودن و یکدست تر بودن قیمت بالاتری دارد.

قابل ذکر است لوبیا قرمز جگری یا همان لوبیا قرمز گلی به دلیل رنگ و روی بهتری که دارد جزو لوبیا قرمز گران تر بازار است. لوبیا قرمز کپسولی نیز سایز درشت تر و در نتیجه قیمت بالاتری نسبت به لوبیا قرمز معمولی دارد. تصویر لوبیا قرمز گلی و کپسولی در زیر نشان داده شده است.

انواع لوبیا قرمز خارجی

لوبیا قرمز اتیوپی، لوبیا قرمز قرقیز و لوبیا قرمز ازبک از جمله لوبیای قرمز وارداتی است.

لوبیا قرمز اتیوپی دارای سایز ریزی بوده و کیفیت به نسبت پایینی داد. قیمت آن از سایر لوبیای قرمز وارداتی کمتر است.

لوبیا قرمز قرقیز بار مطلوبی بوده و قیمت و کیفیت آن نیز تقریبا مانند لوبیا قرمز ایرانی است.

لوبیا قرمز ازبک که به لوبیا چیتی قرمز ازبک نیز معروف است تنها دارای مصرف کنسروی در کارخانجات کنسروسازی است. قیمت لوبیا قرمز ازبک از سایر لوبیاهای قرمز پایین تر است.

جهت دریافت قیمت انواع لوبیا قرمز، چیتی و سفید فله و خرد، هم از نوع ایرانی و هم از نوع خارجی در سال ۹۷ و در بازار تهران با مشاورین این مجموعه در تماس باشید.
منبع: حبوبات ایران

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.