,

قیمت نخود در سال ۹۸

نخود کرمانشاه

 

قیمت نخود در سال ۹۹ اندکی افزایش پیدا کرده و شما می توانید قیمت روز نخود کرمانشاه (سه خان، دوخان و فلافلی) را به صورت روزانه از حبوبات داریا دریافت کنید.

فروش اینترنتی نخود امروزه افزایش چشم گیری را پیدا کرده است و می توان به صورت انبوهی از طریق سایت معتبر آن را خریداری کرد ، مرکز پخش نخود به راحتی قابل دسترسی می باشد که می توان از طریق راه های مختلف نخود مورد نیاز را با کیفیت بالایی خریداری کرده و سود خوبی را کسب نمود.

اعلام قیمت نخود ۹۹

اعلام قیمت نخود ۹۹ در جدول + به همراه بیان نوسانات قیمت نخود در سال ۹۹ آیا نرخ نخود در سال جاری کاهش می یابد و یا افزایش می یابد؟

قیمت نخود ۹۹ در مقایسه با قیمت آن در سال ۹۸ می تواند بالاتر و یا پایین تر رود که این نوسان قیمت، نشات گرفته از شرایط بسیاری است که در ادامه راجع همه آن ها صحبت خواهد شد.

سایت هایی که فروشنده حبوبات در بازار مجازی هستند، بعضاً جداول نرخ نخود در سال های جاری را در دسترس مشتریان قرار داده اند. این سایت ها بهترین گزینه برای خرید نخود و حبوبات به شمار می روند. به خصوص سایت هایی که به صورت آنلاین و با به کارگرفتن متخصصین حبوبات در حال فعالیت هستند.

قیمت نخود 99

نرخ نخود همین لحظه؟

جهت دریافت نرخ روز نخود کرمانشاه همین لحظه می توانید سری به لیست قیمت حبوبات بزنید و یا با مشاوران حبوبات داریا در تماس باشید و قیمت روز نخود را دریافت کنید.

اطلاع از نرخ روز نخود

اطلاع از نرخ نخود چگونه ممکن است؟

خریدارانی که در سال جدید، می خواهند از قیمت نخود ۹۹ مطلع شوند، باید مراکز فروش اینترنتی را گزینش کنند. چرا؟

چون سایت ها خدمات فروش بیشتری را به مشتریان ارائه می دهند و یکی از این سایت هایی که بهترین قیمت فروش را برای انواع نخود در سال جاری در نظر گرفته است، شرکت بازرگانی داریا می باشد. این بازرگانی با دارا بودن شرایط زیر توانسته جایگاه به خصوصی را در سال های اخیر در بازار حبوبات کسب کند:

 • ارایه نرخ کف حبوبات از جمله نخود به مشتریان
 • خرید و فروش حبوبات از جمله نخود به صورت مستقیم
 • دادن لیست قیمت آنلاین حبوبات به فعالان حوزه حبوبات
 • به کارگیری نیروهای متخصص و متعهد کاری در زمینه حبوبات
 • دادن مشاوره و خدمات قبل و پس از فروش رایگان به مشتریان خود
 • فعالیت در زمینه حبوبات در سطح کشور و حتی کشورهای همسایه

قیمت روز انواع حبوبات فله

نرخ روز نخود در بازار

آیا از قیمت نخود ۹۹ امروز در بازار اطلاع دارید؟ مطمئن ترین و منصفانه ترین قیمت امروز نخود از کجا استعلام کنیم که ما در این جا این سایت را معرفی می نماییم.
نخود از خانواده حبوبات بوده و به دلیل داشتن پوتئین بالا و به خاطر مصرف آن به صورت سبز و به شکل خشک شده حائز اهمیت می باشد همچنین در صنعت غذای دام مورد استفاده قرار گرفته تا غنی تر کردن تغذیه دام استفاده شده و در تناوب با گندم برای کنترل آفات و بیماری ها و علف هرز مفید است.

نخود با توجه به تولید متفاوتی که دارد دارای قیمت های متنوعیبوده و مشتریان می توانند متناسب با بودجه خود و بهاندازه نیاز آن را سفارش داده و خریداری نمایند ، هر چه کیفیت نخود تولید شده بالاتر باشد دارای قیمت بالاتری خواهد بود و مشتریان از طعم خوبی که دارد رضایت بالایی را خواهند داشت.

نرخ روز نخود را می توان از طریق سایت معتبر معرفی شده استعلام نموده و با قیمت روز بازار می توان در انواع بسیار متنوعی سفارش داده و خریداری کرد.

نرخ روز نخود در بازار دارای نوساناتی می باشد که می توان آن ها را به اندازه نیاز از مراکز معتبر معرفی شده به صورت انبوهی خریداری نموده و اگر به صورت عمده خریداری شود دارای تخفیف مناسب تری بوده و سود بیشتری را خواهد داشت ، نرخ روز نخود مناسب بوده و مشتریان از این نرخ رضایت بالایی را دارند.

قیمت نخود تازه فله ای

قیمت امروز نخود در بازار تحت تاثیر هیجانات بازار دچار افت و یا تغییراتی می شود که با امر در بازار رقابتی اینترنت وجود نداشته و از یک ثبات مناسبی برخوردار است.

عرضه مستقیم نخود موجب شده است که قیمت نخود ارائه شده بسیار مناسب تر بوده و قیمت فروش کمتری را داشته باشد ، قیمت نخود ۹۹ به صورت های مختلفی می باشد و مشتریان می توانند در انواع مورد نیاز خود آن ها را سفارش داده و به صورت عمده و با قیمت کمتری از مراکز تعیین شده فروش خریداری نمایند.

قیمت نخود تازه فه ای بسیار مناسب می باشد و می توان به صورت گسترده ای به کشور های دیگر با قیمت بالاتری به فروش رساند، قیمت نخود ۹۹ و فروش نخود مرغوب و درجه ۱ از تخصص و سال ها تجربه عرضه مستقیم بهترین نخود در بازار است ، شرکت تولید کننده با پا فشاری و استقامت در صداقت در گفتار و عمل و امانت داری از مشتری را بزرگترین گنج کجموعه خود می داند.

قیمت نخود به نوع تولید آن بستگی داشته و همچنین به محل تولید آن نیز وابسته است و اگر در محل های مناسبی و با شرایط بسیار خوبی تولید شود دارای قیمت بالاتری خواهد بود و می توان به صورت زیادی آن را به کشور های دیگر صادر نمود.

قیمت نخود ۹۹ تازه فله ای بسیار مناسب بوده و مشتریان از این نوع خرید و فروش رضایت بالایی را خواهند داشت و در نتیجه موجب فروش بیشتر ان می شود.

نمودار قیمت نخود کرمانشاه

قیمت نخود ۹۹ چقدر است؟

هر خریداری برای اینکه پروسه خرید را شروع کند، لازم است ابتدا از نرخ نخود در بازار مطلع شود و این حق طبیعی وی است. در مراکز فروش متعدد، با توجه به اینکه عمده فروش هستند یا نه، عامل فروش هستند یا نه و مسائلی از این دست، قیمت فروش نخود در آن ها متفاوت می باشد.

شرایطی نظیر موارد زیر، تعیین کننده قیمت نخود ۹۹ در بازار است:

 1. میزان تولید نخود در سال ۹۸ و ۹۹
 2. میزان واردات نخود خارجی به ایران در سال ۹۹
 3. نوسان هزینه های گمرک و تولیدی
 4. تغییر قیمت ارز
 5. شرایط اقتصادی جامعه
 6. و مسائلی از این دست

واردات نخود خارجی

خرید نخود ایرانی و خارجی

در بازار ایران، تنوع زیادی از کیفیت های مختلف نخود را می توان با رنج قیمت متفاوتی خریداری نمود. نخود ها در ایران به دو دسته تقسیم می شوند:

 1. نخود ایرانی
 2. نخود خارجی

درست است که از نظر عطر و طعم نخود ایرانی حرف اول را می زند و با ذائقه ایرانی ها خوش تر می آید. اما رنج قیمت همراه با نوسان نرخ نخود ایرانی سبب شده تا تقاضا برای انواع مختلف نخود خارجی هم بالا رود. و دلیل دیگر اینکه نخود خارجی در بیشتر موارد قیمت پایین تری از نخود ایرانی دارد.

انواع نخود در ایران

واردات نخود و صادرات نخود

نخود ایرانی به عنوان پادشاه حبوبات ایرانی توجه بسیاری از مصرف کنندگان نخود خارجی را به خود جذب کرده است. خوشبختانه همین موضوع در سال های اخیر موجب تمایل کشاورزان ایرانی به کشت نخود شده است.
کرمانشاه و لرستان به عنوان مناطق اصلی کشت کننده نخود در ایران سال هاست نخود فراوانی را روانه بازارهای خارجی می کنند و پول هنگفتی را وارد چرخه اقتصادی کشورمان می کنند. اگر می خواهید شناخت بیشتری نسبت به صادرات نخود داشته باشید مقاله ای تحت عنوان قیمت نخود صادراتی برای شما آماده شده و پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه کنید.
اما کنار صادرات نخود ایران به کشورهای خارجی، واردات نخود نیز از یکسری از کشورها (به دلایل گفته شده در بالا) به کشورمان انجام می گردد.

واردات نخود خارجی از کشور های زیر انجام می شود:

 • روسیه
 • ترکیه
 • پاکستان
 • اتیوپی
 • هند
 • آمریکا
 • کانادا
 • آرژانتین و غیره

نمودار میزان واردات نخود خارجی

خرید اینترنتی نخود

ایجاد لینکهای ارتباطی رضایت بخش بین تولیدکننده و کشاورز حبوبات توانسته این امکان را برای شرکت تولید کننده فراهم آورد که ارائه دهنده نخود مرغوب و حبوبات با کیفیت در کشور باشندو در کنار کیفیت برتر مناسب ترین قیمت و کیفیت را داشته باشد.

امروزه خرید و فروش بیشتر محصولات به صورت اینترنتی قابل انجام می باشد و این به دلیل سهولت خرید مشتریان انجام می شود ، به همین دلیل کارخانه تولید کننده نخود با راه اندازی سایت معتبر موجب شده است که افراد به راحتی نخود مورد نیاز را از طریق سایت معتبر معرفی شده به راحتی سفارش داده و سپس با قیمت زیر بازار روز آن را خریداری نمایند.

خرید اینترنتی نخود موجب شده است ککه مشتریان از هر جای کشور به راحتی به ان دسترسی پیدا نموده و در انواع دلخواه و مورد نیاز خود آن ها را سفارش داده و تهیه کنند.
همچنین باعث خرید و فروش بیشتر محصولات تولیدی شده است زیرا در این سایت محصولات با کیفیت بالایی با قیمت مناسبی ارائه می گردد و به دلیل حذف واسطه ها در خرید به صورت انبوهی تولید می گردد و به صورت غیر مستقیم با قیمت بسیار کمتری ارائه می شود.

مشتریان می توانند با خرید اینترنتی این محصول آن را به صورت انبوهی در انواع مورد نیاز خود سفارش داده و حتی به قیمت بالاتری به فروش برساند و یا صادر نمایند.

هر چه خرید اینترنتی نخود افزایش یابد موجب تولید بیتر آن شده و به اقتصاد کشور کمک شایانی را خواهد کرد.

فروش نخود کرمانشاه

فروش عمده نخود در کشور

شرکت عرضه کننده نخود این محصول را به صورت زیادی این محصول را با کیفیت بالا تولید می نمایند و سپس با قیمت زیر بازار روز آن را در سراسر کشور به فروش گسترده ای می رسانند.
تهیه نخود با مرغوبیت درجه یک و قیمت مناسب یکی از وظایف اصلی شرکت تولید کننده می باشد که اهداف بلند مدت و راهبردی این شرکت است که به عنوان نقشه راه گروه بازرگانی انجام می دهد.

قیمت های فروش به طوری می باشد که هم فروشنده ضرر نمی کند و هم خریدار از آن قیمت ها رضایت دارد و در نتیجه موجب خرید و فروش بیشتری خواهد شد.
فروش عمده نخود در کشور به روش های مختلفی قابل انجام می باشد و می توان آن را به صورت گسترده ای به فروش رساند و از این طریق سود خوبی را کسب نمود.

فروش نخود هم به صورت مستقیم و هم به صورت غیر مستقیم و اینترنتی قابل انجام می بادش ، در فروش عمده می توان نخود را با قیمت مناسبی و به صورت انبوهی به فروش رسانده و عرضه بیشتری را داشت.

فروش عمده توسط افراد با تجربه بالایی انجام می گرد تا محصولات با کیفیت را با قیمت مناسب و به طرز مناسب و مشتری پسندو سریع ارائه نماید ، نخود در ایران دارای خواهان بسیار زیادی می باشد و به همین دلیل دارای فروش بسیار زیادی می باشد که بیشتر به صورت عمده انجام می گیرد.

فواید مصرف نخود در سلامتی

خاستگاه نخود خاورمیانه می باشد معمولا از نخود در سبزیجات به صورت گسترده ای استفاده می شود و می توان از آن به صورت گسترده ای در ساخت انواع غذاها استفاده نمود.

منگنز موجود در نخود باعث می شود سلول های پوست انرژی تولید کنند و با چین و چروک ناشی از رادیکال های آزاد مبارزه می کند ، برای پاک کردن و لایه برداری صورت ، آرد نخود را با زردچوبه ترکیب کنید این بافت پوست شما را بهبود بخشیده سلول های مرده را برمی دارد پوست را مرطوب کرده و رنگ پوست را نیز خوب می کند.

با استفاده از آرد نخود به عنوان پاک کننده طبیعی می توان استفاده کرد ، این ماده لکه های پیری را کاهش می دهد ، نخود برای رشد مو بسیار مفید می باشد و می توان آن ها را به صورت انبوهی استفاده کرده و باعث صاف شدن پوست و رشد بهتر مو شد.

همچنین برای شوره سر نیز مفید می باشد ، گرسنگی را کنترل می کند و همچنین نخود سرشار از فیبر و مقادیر بالایی از پروتئین است.
این ماده مغذی شما را برای مدت زیادی سیر نگه داشته و گرسنگی را کنترل می کنند ، این مواد مغذی در نخود یافت شده و آن را برای کاهش و تثبیت وزن ایده آل می کند.

گفتنی است که برای کاهش کلسترول نیز مفید می باشد و می توان آن را به صورت انبوهی استفاده نمود و باعث رشد بیشتر بدن شد.

جایگاه نخود در برنامه غذایی

جایگاه نخود در برنامه غذایی

استفاده از حبوبات در برنامه غذایی بسیار مهم و حائز اهمیت است ، نیاز های بدن شما نسبت به مواد معدنی تا حد زیادی با استفاده از این دسته از مواد رفع می شود که در این جا می خواهیم به معرفی نخود بپردازیم.
نخود جزء خانواده حبوبات محسوب می شود دارای املاح ، ویتامین و پروتئین های متعددی از جمله نشاسته ، کلسیم ، فسفر ، آهن ، سدیم ، پتاسیم و…است.

نخود دارای اسید آمینه های مختلف ، ویتلامین ها و مواد معدنی بسیار مفیدی است که می توانیم بگوییم نه فقط یک غذا بلکه دارو محسوب می شود ، نخود از زمان های بسیار دور مصرف خوراکی و درمانی داشته است.
نخود در برنامه غذایی جایگاه مهمی را دارد زیرا پاک کننده و باز کننده انسداد جیگر ، طحال و کلیه ، پاک کننده زخم های چروکی و قوبا ، نرم کننده ورم های بناگوش و غدد جنسی و…می باشد.
نخود را برای پختن انواع آش ها و آبگوشت و سایر غذاهای خوشمزه استفاده می نمایند که باعث لذیذ شدن غذا شده و طرفداران زیادی را دارد ، همچنین در آجیل نیز جایگاه مهمی را داشته و در ایران به صورت انبوهی از لان استفاده می شود.

نخود تقویت کننده قلب بوده و در رفع یبوست های حاد و مزمن موثر است همچنین عضلات اسکلتی را تقویت می کند و به همین دلیل مصرف آن به ورزشکاران توصیه می شود دارای خاصیت ضد سرفه و سرماخوردگی است.

نحوه تولید نخود مرغوب

نحوه تولید نخود مرغوب

مزرعه های طلایی نخود در استان کرمانشاه کشاورزان زیادی را به کار کشاورزی مشغول کرده است پیش بینی می شود امسال ۹۰ هزار تن نخود از مزارع این استان برداشت شود.
حدود نیمی از نخود کشور در استان کرمانشاه تولید می شود به همین خاطر کرمانشاه قطب تولید نخود در کشور محسوب می شود ، در استان کرمانشاه کشت نخود به دو صورت پاییزه و بهاره انجام می شود در کشت پاییزه نخود به صورت

مکانیزه برداشت می شود چرا که ارتفاع نخود ها بلند است و با کمباین به راحتی برداشت می شود و کشاورز مجبور به کندن نخود با دست در زیر آفتاب نیست اما در کشت بهاره به دلیل کوتاهی ارتفاع نخود به روش سنتی برداشت می شود.

کشاورزانی که کشت بهاره دارند این روز ها در زمین ها مشغول کارند ، کشت اگر به صورت پاییزه پاییزه انجام شود از بارش های پاییزی و بهار به خوبی بهره مند می شود.
همچنین در این نوع کشت رویش علف های هرز کمتر است و برداشت دو برابر بیشتر می شود که کشاورزان سود خوبی را می توانند کسب نمایند و تولید بیشتری را داشته باشند.

اگر باران به صورت زیادی ببارد دارای محصول بیشتری خواهد بود و می توان از این طریق سود خوبی را کسب کرده و تولید بیشتری را داشت ، امروزه تولید نخود هم به صورت سنتی و هم به صورت صنعتی قابل انجام می باشد و مشتریان می توانند در انواع دلخواه خود تهیه کنند.

مرغوبترین نخود کرمانشاه

مرکز تولید و توزیع بهترین نخود

قطب تولید نخود استان کرمانشاه می باشد که به صورت گستردهو با کیفیت بالایی نخود را تولید و به بازار روز ارائه می نماید ، برداشت نخود از زمین ها زیر کشت این محصول در استان کرمانشاه به عنوان قطب تولید نخود ایران آغاز شده است.

نخود در استان کرمانشاه به دو صورت پاییزه یا مکانیزه و بهاره یا سنتی کشت می شود ، این استان هم از نظر عملکرد در واحد سطح و هم از نظرسطح زیر کشت در جایگاه نخست ایران قرار دارد که امسال پیش بینی شده کشارزان استان کرمانشاه بتوانند ۹۰ هزار تن نخود تولید کنند.

نیمی از نخود کشور در استان کرمانشاه تولید می شود که از کیفیت و ویژگی های خاص و خوبی برخوردار است ، تولی نخود باید تحت شرایط خاصی انجام گیرد تا دارای کیفیت بالایی باشدو شمتریان از خرید و فروش آن رضایت خوبی را داشته باشند.

تولید و توزیع نخود توسط افراد مهندس و با تجربه بالایی انجام می گیرد تا محصولی با کیفیت بالا را ارائه نموده و باعث فروش بیشتر این محصول بشود.
این مرکز تولید و توزیع داراس استاندارد بالایی می باشد و محصولاتی با کیفیت بالا و نخود های با پخت سریع و خوب و خوش طعم را به بازار روز ارائه می نماید.

مرکز تولید و توزیع بهترین نخود سعی در تولید انبوه این محصول می باشد تا خواهان زیادی را داشته باشد و افراد بسیاری این نخود را تهیه نمایند.

خرید نخود کرمانشاه

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: DariaTrade1@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506
4 پاسخ
 1. اصغر وکیلی گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  با افزایش قیمت نخود کرمانشاه، امکان کاهش قیمت در روزهای آینده وجود دارد؟

  پاسخ
  • f.heidari گفته:

   سلام دوست عزیز
   با توجه به افزایش قیمت سایر حبوبات و صادرات نخود کرمانشاه کاهش قیمت بعید به نظر میرسه.

   پاسخ
  • f.heidari گفته:

   وقت بخیر
   تشخیص سایز و اندازه دانه های نخود کاری تخصصی است که به صورت تجربی به دست میاد.
   بهترین روش این هست که از مرکزی خرید خود را انچام دهید که در این زمینه شما رو راهنمایی کنند.
   ۰۹۱۲۷۴۹۶۵۹۷
   ۰۹۱۲۸۷۹۹۲۹۰
   حتما با مشاوران ما تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *