لوبیا قرمز قرقیزستان و واردات مستقیم به ایران

لوبیا قرمز قرقیزستان از نمونه لوبیاهای وارداتی به ایران است. میزان تولید لوبیا ایران به قدری است که تمام سال پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان نیست، از این رو لوبیا قرمز قرقیزستان نمونه ای است که برای جبران کمبود بازار وارد می شود.
واردات این محصول از مرزهای شمال شرقی کشور صورت می گیرد. خرید و فروش آن نیز به روش های مختلف صورت گرفته و عرضه آن به روش های گوناگون و بسته به شرایط مختلف انجام می شود.

خرید و فروش لوبیا

لوبیا قرقیز در دو نوع مختلف به ایران وارد می شود. نمونه پولیش و معمولی این محصول در ایران قابل مشاهده است. البته قیمت لوبیا قرمز قرقیزستان پولیش با نمونه معمولی آن درصد کمی اختلاف دارد.
توزیع و عرضه این محصول در بازارهای سنتی و خرید و فروش از طریق فروشگاه های اینترنتی صورت می پذیرد.
در بازارهای سنتی که روش معمول فروش لوبیا قرقیزستان به همان روشی انجام می شود که سایر محصولات به فروش می رسند. اما اگر می خواهید شناخت بیشتری از نحوه فروش اینترنتی داشته باشید، مطلبی با نام فروشگاه های اینترنتی داشته باشید.

عرضه لوبیا قرمز

در بازار ایران علاوه بر نمونه لوبیا قرمز قرقیزستان، نمونه های دیگری نیز وجود دارد. پیشتر در مورد انواع لوبیا در بازار ایران صحبت کرده ایم که می توانید با رجوع به آن شناخت بیشتری نسبت به سایر محصولات داشته باشید.
عرضه کننده اصلی لوبیا قرمز قرقیزستان در بازار حبوبات کشور، واردکننده های این محصول هستند. اگر شما خریدار لوبیا قرمز هستید، می توانید با ما ارتباط گرفته و محصول مورد نظر را خرید نمایید اما اگر واردکننده لوبیا و یا فروشنده عمده آن هستید با ما ارتباط گرفته تا شرایط همکاری توسط کارشناسان ما برای شما بیان شود.
منبع: حبوبات ایران

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.