نخود کرمانشاه | فروش و خریدارى نخود صادراتى در کمترین زمان ممکن

صادرکنندگان نخود می توانند برای خریدارى نخود صادراتى خود از ۵۰۰۰ تا ۷۵۰۰ نخود تهیه کنند. نخود کرمانشاه بهترین نمونه صادراتی نخود در ایران است که به کشورهای پاکستان، عراق و افغانستان صادر می شود.
نخود از جمله محصولات کشاورزی است که حجم تولید آن باعث شده است تا صادرات آن به راحتی انجام شود. در این راه عواملی وجود دارد که بعضا دست و پا گیر و مسائلی نیز به صادرات نخود کمک می کنند.

نخود کرمانشاه

کرمانشاه را می توان بزرگترین تولید کننده نخود در کشور دانست. این استان با ظرفیت های بسیاری که در زمینه تولید محصولات کشاورزی از جمله نخود دارد و همچنین وجود صنایع تبدیلی و سورت و بسته بندی این محصول، فرصت صادراتی خوبی را برای تجار فراهم کرده است.

قیمت نخود کرمانشاه

به طور حتم قیمت و کیفیت دو عامل اساسی در تهیه هر محصولی از جمله نخود می باشند. به هیچ وجه یکی از این عوامل به تنهایی کافی نبوده و می بایست به آن خریدش کرد. ما عقیده داریم قیمت می بایست متناسب با کیفیت محصول باشد. قیمت ارزان به معنای به صرفه بودن خرید نیست.

قیمت نخود می بایست متناسب با کیفیت آن باشد. قیمت ارزان ملاک خوب بودن نیست!

لیست قیمت حبوبات

انواع نخود کرمانشاه

نخود کرمانشاه در سایزهای مختلفی تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می شود. پیشتر در مورد انواع نخود و چگونگی خرید و فروش آن صحبت کرده ایم اما به طور کلی انواع نخود کرمانشاه در سایزهای زیر مناسب (خریداری نخود صادراتی) در بازار عرضه می شوند.

  •  نخود فلافلی (سایز ۶-۵)
    نخود پاییزه (سایز ۷-۶)
    نخود سه خان (سایز ۹-۸-۷)
    نخود دو خان (سایز ۹-۸)
    نخود تک خان (سایز ۱۰)
خریداری نخود صادراتی

بهترین نمونه برای خریداری نخود صادراتی نخود سه خان و نخود دو خان می باشد.

صادرات نخود کرمانشاه

صادرات نخود کرمانشاه

کشورهای همسایه همچون پاکستان، عراق و افغانستان بیشترین مشتریان نخود ایرانی یا نخود کرمانشاه هستند. صادرات نخود کرمانشاه یا توسط تجار ایرانی که بازاری در کشورهای هدف دارند صورت می گیرد و یا به طور مستقیم توسط تجار کشورهای مقصد خریداری می شود.

خریداری نخود صادراتی

چه صادرکنندگان ایرانی و چه تجار خارجی برای خرید نخود درجه یک ایرانی می توانند با مراجعه به بازارهای تولیدی نخود در ایران این محصول را خرید نمایند. اما پیشنهاد ما سپردن تمامی این مراحل به گروهی است که به خوبی این فعالیت را برای شما انجام دهند. این کار باعث کاهش هزینه های خریدار و صرفه جویی در زمان است.

فروشگاه های اینترنتی به خوبی می توانند تامین نخود صادراتی را برای شما انجام دهند.

خرید نخود صادراتی

مزایا و معایب صادرات نخود

صادرات نخود کرمانشاه نیز همانند هر فعالیت صادراتی مزایا و معایبی دارد. شاید این روزها بزرگترین معضل صادرکنندگان جابچایی های مالی مرتبط با انجام معاملات باشد. از طرف دیگر این روزها یک مزیت در تمامی محصولات موجود در ایران به وجود آمده و اختلاف ارزش ارز با پول ملی فرصت مناسبی را برای صادرات انواع محصولات از جمله نخود به وجود آورده است.

بالارفتن قیمت ارز فرصت مناسبی برای صادرات انواع محصولات است.

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.