,

فروش آنلاین انواع لوبیا در بازار ایران

فروش آنلاین انواع لوبیا

در بازار حبوبات ایران، انواع مختلفی از محصولات را می توان مشاهده کرد. از جمله این محصولات، می توان به لوبیا در نمونه های مختلف اشاره کرد که در بازرگانی داریا به صورت آنلاین به فروش می رسد.

بازار حبوبات ایران مصرف بالایی در زمینه لوبیا داشته و با توجه به این نیاز، علاوه بر تولید داخل، نمونه های فراوانی از انواع لوبیا چیتی، قرمز و سفید وارد بازار ایران شده و در حجم های مختلف به فروش می رسد. بازرگانی داریا نیز تمام تلاش خود را می کند تا سبد کالایی خود را از اقلام مختلف لوبیا پر کرده تا پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

لوبیا چیتی

لوبیا چیتی پر مصرف ترین نوع لوبیا می باشد که دارای نمونه های متعددی است. از نمونه های داخلی این محصول که در بازار عرضه و به فروس می رسد، می توان به لوبیا چیتی تولید استان های مرکزی، لرستان، زنجان، شیراز به صورت عمده و در بسیاری استان های دیگر به تولیدات محدود تر اشاره داشت.

از نمونه های خارجی پر مصرف آن می توان از لوبیا چیتی چین، ازبک، قرقیز، آفریقا، آرژانیتن، کانادا و سایز نمونه های دیگر اشاره کرد.

لوبیا قرمز

لوبیا قرمز دومین نوع لوبیایی است که مصرف بالایی داشته و همواره ما ایرانی ها از آن در غذاهای مختلف بهره می بریم. این محصول در داخل کشور بیشتر در استان های لرستان، زنجان و مرکزی کشت شده و در استان های دیگر نیز دارای کشتی محدود می باشد.

از نمونه های خارجی آن می توان به لوبیا قرمز قرقیز و اتیوپی اشاره کرد که در بازار حبوبات ایران فروش نسبتا مناسبی دارند.

فروش لوبیا قرمز

لوبیا سفید

نوع سوم لوبیا، لوبیا سفید می باشد که هم تولید و هم مصرف آن نسبت به دو نمونه قبل بسیار کمتر است. نمونه داخلی این محصول بیشتر در استان های مرکزی و لرستان کشت می شود و از نمونه های خارجی آن می توان به لوبیا سفید ازبک، قرقیز و اتیوپی اشاره کرد.

فروش لوبیا سفید

لوبیا کشاورزی

عضو چهارم از خانواده لوبیا در ایران لوبیا کشاورزی می باشد که به نسبت سایر لوبیاها تولید کمتری داشته و بیشتر در استان زنجان کشت می شود. این محصول دارای نمونه خارجی نیست.

فروش لوبیا کشاورزی

لوبیا کپسولی

لوبیا کپسولی یکی دیگر از انواع لوبیا می باشد که در بازار ایران خرید و فروش می شود. خواستگاه این محصول استان مرکزی بوده و بیشترین تولیدات این محصول در این استان انجام می شود.

لوبیا کپسولی

لوبیا چشم بلبلی

لوبیا چشم بلبلی یکی دیگر از انواع لوبیا می باشد که تولید آن در مناطق گرمسیری انجام می شود. بیشترین تولید این محصول در استان خوزستان صورت گرفته و از نمونه های خارجی می توان به لوبیا چیم بلبلی ماداگاسکار و میانمار اشاره داشت.

لوبیا سیاه

لوبیا سیاه از کوچکترین اعضای انواع لوبیا می باشد که بیشتر مصارف دارویی دارد. تولید داخل این محصول بسیار کم بوده و به ندرت می توان آن را تهیه کرد. از نمونه های خارجی لوبیا سیاه که در بازار ایران عرضه می شوند. می توان به لوبیا سیاه کانادا اشاره کرد.

لوبیا سیاه

لوبیا عروس

لوبیا عروس آخرین نمونه از انواع لوبیایی است که ما ایرانی ها آن را خرید و فروش می کنیم. این محصول دارای ظاهری بسیار زیبا و مزه بهتری از سایر لوبیاهاست. لوبیا عروس بیشتر مصرف تزیینی دارد اما تجربه خوراک آن نیز بسیار قابل توجه است.

در این مطلب سعی داشتیم اشاره کوچکی به انواع این محصولات داشته باشیم. بازرگانی داریا در کنار سایر حبوبات، انواع لوبیا را نیز به فروش می رساند.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: DariaTrade1@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *