,

فروش انواع لوبیا سفید در ایران

فروش انواع لوبیا سفید

فروش انواع لوبیا سفید درجه یک و تازه برداشت شده از مزارع ایران در حجم عمده با بهترین قیمت روز آغاز شده است که می توان به منظور صادرات و یا توزیع در کشور جهت خرید آنها اقدام کرد.

شرایط جغرافیایی و آب و هوای مناسب ایران امکان کشت و برداشت انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را در شهرهای مختلفی همچون خمین ازنا و خرم دره و غیره فراهم کرده است. در این بین انواع لوبیا سفید درجه یک تولید شده در ایران به منظور صادرات و فروش به کشورهایی همچون عراق ترکیه و… به صورت عمده توسط واحد فروش اینترنتی عرضه می شود.

لوبیا سفید فله

انواع لوبیا سفید در بازار

حبوبات از اصلی ترین مواد غذایی هستند که در وعده های مختلف صبحانه، شام و ناهار استفاده می شوند. می توان با این محصولات انواع غذاهای لذیذ و خوشمزه را با کم ترین هزینه تولید کرده و مصرف نمود. از حبوباتی که در شهرهای مختلف ایران استفاده از آنها مورد توجه است لوبیای سفید است با استفاده از انواع لوبیا سفید می توان غذاهای خاصی را طبخ کرد.

البته در فرهنگ غذایی هر منطقه دستور غذایی خاصی را می توان برای پخت خوراک لوبیا سفید پیدا کرد. لوبیا سفید در ایران در چند نوع دیده می شود که با نام‌های متفاوتی در بازار شناخته می شوند، اصطلاحات رایجی که برای این لوبیا در بازار استفاده می شود موارد زیر هستند:

  • لوبیا مرمر
  • لوبیا یاس
  • لوبیا صدف
  • لوبیا دانشکده
خرید انواع لوبیا سفید

لوبیا ها در شهرهای مختلف ایران از جمله ازنا خرمدره، خمین، اقلید، دهاقان و سایر شهرها قابل کشت هستند که البته کیفیت لوبیا سفید بدست آمده در هر یک از این شهرها با دیگران متفاوت است و این هم سبب شده تا شاهد تفاوت قیمت فروش آنها در بازار روز حبوبات باشیم.

فروش انواع لوبیا سفید در نمونه های ریز و درشت در بازار موجب شده تا بسیاری از خریداران که تمایل به خرید دارند بتوانند بسته به نوع مورد نیاز خود لوبیا را در در سایز دلخواه خریداری کنند به ویژه این که هر دو نوع لوبیا در درجه کیفی مناسب و مرغوب در بازار توزیع و با قیمت مناسب به فروش می رسند.

لوبیا سفید درجه یک خمین

در ایران مردم شهر های مختلفی به کشت و کار انواع حبوبات اشتغال دارند، اما یکی از بهترین شهرها برای کشت حبوبات شهر حاصل خیز خمین است که تمامی ارقام کشت شده در این شهر دارای کیفیتی بالا و مشتری پسند هستند. لوبیا سفید نیز از ارقام خاصی است که هر ساله در حجم بالا در مزارع این شهر کاشته می شود.

رقم برداشت شده از این مزارع کیفیت بسیار بالایی دارد که موجب شده تا بتوان لوبیا سفیده خمین را به عنوان یک نوع لوبیای صادراتی در نظر گرفت. این امکان وجود دارد که بتوان انواع لوبیا سفید تولید شده در خمین را به صورت مستقیم به کشورهایی نظیر عراق صادر کرد.

مردم عراق به لوبیا سفید در میان انواع حبوبات علاقه دارند و غذاهای لذیذی نیز با این نوع لوبیا طبخ می کنند. درجه یک بودن لوبیا سفید تهیه شده در خمین به خاطر استفاده از بذر مناسب و با کیفیت می باشد که در ترکیب با شرایط آب و هوایی آن سبب تولید گونه های درجه یک لوبیا در کشور شده است.

فروش انواع لوبیا سفید تولید شده در ایران به صورت عمده و فله ای هر ساله در بازار روز حبوبات انجام می گیرد به همین جهت است که مشتریان ثابتی در بازارهای جهانی دارد.

کیفیت و قیمت مناسبی که لوبیای سفید درجه یک و مرغوب تولید شده در خمین دارد سبب شده تا این محصول مشتریان ثابتی داشته باشد و هر ساله نیز بر میزان سفارشات افزوده شود.

مرکز خرید و فروش لوبیاسفید

مرکز خرید و فروش لوبیا سفید

حوزه حبوبات در ایران، بازار خرید و فروش داغی دارد و مشتریان بسیاری هر ساده اقدام به خرید انواع حبوبات می کنند. لوبیا سفید تولید ایران هم به صورت عمده و هم به صورت خورده در بازار به فروش می‌رسد.
در میان انواع مواد غذایی که توسط کشاورزان تولید می شوند، حبوبات به صرفه ترین مواد غذایی برای خانواده ها است. با استفاده از خانواده حبوبات این امکان وجود دارد که غذاهای متنوع پخته شود و در کنار این هزینه کمی نیز برای پخته غذا انجام شود.

انواع مختلفی از حبوبات در داخل کشور تولید می شود که هر یک برای طبخ غذای خاصی قابل استفاده است. لوبیا سفید یکی از انواع حبوبات قابل کشت در ایران است که سالهاست کشاورزان در شهرهای مختلفی اقدام به تولید آن می کنند.
بدون شک از جمله شهرهایی که می توان به کیفیت مطلوب حبوبات کشت شده در آن اشاره کرد شهر ازنا و خمین می‌باشند. این دو شهر در غالب موارد حبوباتی درجه یک را تولید می کنند و به همین دلیل امکان تأسیس مراکز خرید و فروش حبوبات از جمله لوبیا سفیذ را فراهم کرده اند.

فروش انواع لوبیا سفید در مراکز خرید و فروش اینترنتی و یا حضوری آن به صورت عمده در جریان است و بسیاری از خریداران که تمایل دارند تا این نوع لوبیا را در بالاترین کیفیت خریداری کنند، جهت خرید به این مراکز مراجعه می کنند. فروش لوبیا سفید با قیمت مناسب امکان صادرات آن را به کشور عراق فراهم کرده است.

قیمت هرکیلو لوبیاسفید مرغوب

قیمت هر کیلو لوبیا سفید

خرید و فروش لوبیا بر اساس هر کیلو گرم است و تفاوت خاصی ندارد که خرید به صورت عمده انجام شود و یا خرید مشتری به صورت خرده، در هر صورت فروشنده زمانی که قصد دارد قیمت لوبیا را تعیین کند آنرا به ازای هر کیلوگرم تعیین کرده و به مشتری خود اعلام میکند.

البته واضح است که هنگام خرید و فروش تمامی حبوبات قیمتی که فروشنده به ازای هر کیلو به مشتری اعلام می کند بسته به میزان خرید او دارد. اگر مشتری قصد خرید عمده داشته باشد، خریدار قیمت مناسب تری را اعلام می کند.

البته بسیاری از فروشندگان که بفروش عمده حبوبات می‌پردازند، به هیچ عنوان اقدام به فروش خرده حبوبات نمیکنند. به میزانی که یک مشتری برای خرید لوبیا سفید در تناژ بالا اقدام کند، فروشنده میتواند قیمت مناسب تری را به او اعلام کند.
برای خرید هر کیلو لوبیا سفید درجه کیفی آن در قیمتگذاری تاثیر دارد و به همین دلیل است که بازار دارای قیمتهای متفاوتی به ازای هر کیلو گرم است. البته تولیدات برخی از شهرها با قیمت بالاتری در بازار به فروش میرسند.

فروش انواع لوبیا سفید تولید شده در ایران با قیمت مناسب به ازای هر کیلو در حال انجام است و همین امر است که موجب شده تا خریداران از سایر کشورها نیز نسبت به خرید لوبیا سفید تولید شده در ایران تمایل نشان دهند و سفارشات خرید خود را در واحدهایی که به عنوان مرکز فروش لوبیا اقدام به کار می‌کنند، ثبت نمایند.

انواع لوبیا سفید در ایران

ما در مطالب قبل پیرامون انواع لوبیا صحبت به میان آوردیم و در این مطلب قصد داریم تا اطلاعات بیشتری در مورد انواع لوبیا سفیدی که در بازار ایران مشاهده می شود به شما بدهیم.
لوبیا سفید را به طور کلی می توان به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم کرد.

انواع لوبیا سفید

    – لوبیا سفید ایرانی
    – لوبیا سفید خارجی

قیمت روز انواع حبوبات فلهعمده لوبیا سفید داخلی بیشتر در استان های مرکزی و لرستان تولید شده و بعد از بوجاری و یا دستچین شدن در کارگاه های بوجاری روانه بازارهای فروش در سراسر کشور می شوند.
پس از برداشت لوبیا سفید خرمنی توسط کشاورزان، در مرحله تبدیل سازی، این محصول به صورت بوجاری و دستچین روانه بازار می گردد.
به طور کلی فارغ از کیفیت های متفاوتی که وجود دارد و یا محصولات برداشت شده از سایر استان ها، لوبیا سفید به دو دسته کلی لوبیا سفید بوجار و دستچین تقسیم می شود.

    – لوبیا سفید بوجار
    – لوبیا سفید دستچین

تفاوت این دو نمونه لوبیا سفید ایرانی در کیفیت آن ها و میزان نخاله ای است که هر کدام از آن ها دارند.

لوبیا سفید خارجی

نمونه لوبیا سفید های خارجی یا وارداتی که در بازار ایران خرید و فروش می شوند تماما به صورت دستچین هستند اما حجم واردات آن ها نسبت به واردات سایر لوبیاها بسیار کمتر است.
نمونه لوبیا سفیدی که به بازار حبوبات ایران وارد می شود به دو دسته تقسیم شده و از کشورهای چین و ازبکستان به کشور وارد می شود.

فروش لوبیا سفید فله

انواع لوبیا سفید خارجی

لوبیا سفید چین
 – لوبیا سفید ازبکستان

مهم ترین تفاوت این محصولات با همدیگر در اندازه آن ها است. لوبیا سفید چینی دارای دانه بندی ریز می باشد و حتی ریزتر از نمونه ی دستچین ایرانی اما لوبیا سفید ازبکستان دانه های درشت تری دارد که اندازه این دانه ها چند برابر دانه لوبیا سفید ایرانی است.
برای خرید و یا مطرح کردن پرسشی در این زمینه می توانید با ما در ارتباط باشید.

فروش اینترنتی لوبیا سفید

خرید اینترنتی لوبیا سفید

انجام تجارت در حالت سنتی کمی سخت است؛ زیرا که خریداران باید برای خرید محصولاتی که به آن نیاز دارند، غالبا به صورت حضوری مراجعه کنند. زیرا که راه دیگری برای اطمینان از کیفیت محصولی که قرار است سفارش دهند وجود ندارد و تنها در صورتی که بتوانند به صورت حضوری مراجعه کنند و کیفیت محصولات را مشاهده کنند می توانند جهت خرید عمده اقدام نمایند.

این شیوه خرید و فروش سبب شده تا خرید و فروش عمده با کندی انجا گیرد و سبب شده تا بازار در برخی موارد با کمبود یک محصول خاص مواجه شود.
اما استفاده از تکنولوژی هایی که به روز هستند به تجار حوزه های مختلف کمک می کند هر محصولی را که به آن نیاز دارند بدون مراجعه حضوری خرید کنند. امروزه در حوزه حبوبات نیز فروشندگان گام های مهمی در فروش اینترنتی برداشته اند و عرضه محصولات خود را به صورت به روز از این طریق انجام می‌دهند.

فروش لوبیا سفید خمین

توزیع حبوبات به صورت به روز و آنلاین، از طریق فروشگاه های اینترنتی و یا برخی از نرم افزارهای ارتباط جمعی انجام می گیرد، که توانسته بازار خوبی را پیش روی خریداران قرار دهد.

خرید اینترنتی فرصتی است که خریدار بدون مراجعه حضوری می تواند از محل فروش انواع لوبیا سفید، لوبیا سفید مورد نیاز خود را سفارش داده و به صورت عمده خرید خود را انجام دهد. خرید اینترنتی لوبیا سفید، خرید با قیمت مناسب را نیز به همراه دارد که رضایت مشتری را در بازار آشفته امروزه به دنبال خواهد داشت.

فروش انواع لوبیا سفید

خرید از چه نوع مرکزی را دوست دارید؟ بسیاری از مشتریان تمایل دارند تا برای خرید حبوبات به مرکزی مراجعه کنند که انواع حبوبات را در کنار هم عرضه کند. این امر سبب می شود تا مشتری بتواند هم مقایسه بپردازد و هم تمامی نیاز خود به حبوبات را از یک محل خاص تامین کند.

همانگونه که در ابتدای بحث به آن اشاره شد لوبیا سفید در انواع مختلفی تولید می شود که با نام های مرمری، یاس، دانشکده و صدف در بازار شناخته شده اند این لوبیاها کیفیت های متفاوتی دارند و مشتریان آنها با توجه به نوع مصرف خود اقدام به خرید عمده و خورده می کنند.

فروش انواع لوبیا سفید تولید ایران در کنار انواع وارداتی آن در بازار انجام میشود و مراکز بسیاری هستند که جهت فروش عمده آن اقدام می کند. از اینرو مشتریان می توانند برای خرید عمده به دفتر مراجعه کنند.
البته بدون تردید میان مراکزی که اقدام به فروش انواع لوبیا می‌کند تفاوت هایی وجود دارد زیرا که برخی از این مراکز به عنوان مرکز فروش مستقیم لوبیا فعالیت می کنند و این به معنای آن است که لوبیا سفید عرضه شده در بازار با ارزانترین قیمت در این مراکز عرضه می شود.

از سوی دیگر در صورتی که مرکز فروش به عنوان مرکز مستقیم پخش لوبیا سفید نباشد قیمتی که برای آن اعلام می‌شود به نسبت بالاتر از قیمت اصلی آن خواهد بود. واحد فروش انواع لوبیا سفید نوع درجه یک و مرغوب لوبیا را به صورت اینترنتی عرضه می نماید.

 

قیمت لوبیا سفید

قیمت لوبیا سفید سال ۹۸

پس از افت و خیزهای فراوان که قیمت فروش انواع حبوبات در سال ۹۷ داشته است، در سال ۹۸ به نسبت حبوبات با قیمت ثابت تری در بازار روز ایران عرضه می شوند و این به معنای آن است که مشتریان می توانند به راحتی نسبت به خرید لوبیا اقدام کنند و از نوسان بالای قیمت نگران نباشند.

هر چند که نمی توان نوسان قیمت لوبیا سفید در بازار را در سال ۹۸ صفر دانست اما می توان گفت که این نوع لوبیا با قیمت مناسب تری در بازار حبوبات عرضه می شود و تفاوت قیمتی آن در طول سال به نسبت کمتر می باشد.
اما برای این که مشتری قبل از خرید از قیمت دقیق لوبیا سفید در بازار آن مطلع شود، می تواند نسبت به دریافت قیمت روز آن از واحدهای فروش اقدام کند.

دریافت قیمت از این مراکز کار سختی نیست، به این دلیل که مراکز فروش از روش های مختلف امکان دریافت قیمت را برای مشتریان فراهم کرده اند و این به معنای آن است که هر مشتری می تواند متناسب با شرایط خود نسبت به دریافت قیمت روز حبوبات اقدام کند.

بی تردید مشتریانی که تمایل دارند تا حبوبات را با ارزان ترین قیمت خریداری کنند از راهکار پیشروی خود بهترین استفاده را می کنند. ساده ترین راه برای این که با کارشناسان فروش در ارتباط بوده و قیمت روز حبوبات از جمله لوبیا سفید تولید شده در شهرهای مختلف ایران را به دست آورد، تماس تلفنی با کارشناس فروش مربوطه در بازار می باشد.

قیمت لوبیا سفید امروز

قیمت لوبیا سفید امروز

با توجه به این که امروزه صادرات لوبیا سفید به صورت عمده و در تناژ بالا به کشورهای مختلف در دستور کار تجار ایرانی قرار گرفته است، به روز بودن قیمت آن ها در مراکز فروش که در ارتباط مستقیم با مشتریان هستند، اهمیت بسیاری دارد.

از این رو است که مراکز بسیاری هستند که با ارائه خدمات امکان خرید و فروش عمده انواع لوبیا سفید مرغوب و تازه را با قیمت روز مناسب فراهم کرده اند. برای این که بتوان صادرات لوبیا به کشور عراق را انجام داد، تجار ایرانی اقدام به فروش لوبیا سفید درجه یک با قیمت مناسب کرده اند.

عرضه و توزیع این نوع لوبیا در کیفیتی بالا و مشتری پسند در شهرهای سلیمانیه، اربیل و بغداد عراق در طی سال های اخیر افزایش یافته است و این افزایش فروش، به دلیل این است که مشتریان عراقی از حبوبات تولید شده در ایران استقبال کرده اند.

برای این که هر مشتری عراقی بتواند به راحتی با تجار در ارتباط باشد امکان ارتباط گیری از طریق سایت های ویژه فروش اینترنتی و هم چنین نرم افزارهای ارتباطی مختلف همچون واتساپ و تلگرام فراهم شده است و به همین جهت است که تجار حاضر در تمامی این شهر ها می توانند بدون نگرانی با مراکز فروش حبوبات به ویژه لوبیا سفید در تهران، کرج و اصفهان ارتباط گیرند و خرید خود را از میان انواع حبوبات در بالاترین کیفیت و قیمت مناسب از مراکز فروش اینترنتی در ایران در زمانی کوتاه انجام دهند.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: DariaTrade1@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *