قیمت روز لوبیا کشاورزی ایرانی

قیمت روز لوبیا کشاورزی بستگی به ایرانی و خارجی بودن آن دارد. قیمت لوبیا کشاورزی بر حسب یک کیلو در جدول زیر آمده است، که خریداران می توانند توسط این سایت از قیمت آنلاین آن اطلاع داشته باشند.

قیمت روز لوبیا کشاورزی در بازار حبوبات ایرانی چقدر بوده و چرا همراه با نوسان می باشد؟ آیا عواملی که تاثیرشان بر قیمت لوبیا کشاورزی در بازار غیر قابل چشم پوشی می باشد را می شناسید و از میزان تاثیر هر یک بر قیمت روز مطلع هستید؟

لوبیا کشاورزی یا همان لوبیا رشتی، یکی از گونه های کمیاب لوبیا می باشد که می توان به کمک آن خوراکی های بسیار خوشمزه ای تهیه نمود.

قیمت روز لوبیا کشاورزی ایرانی در بازار را خیلی چیز ها تعیین می کنند که به منظور شناخت آن ها، لازم است سری به سایت های اینترنتی و مراکزی بزنید که اطلاعات دقیقی در این حوزه ارائه می دهند. مانند سایت بازار حبوبات ایران.

اطلاع از قیمت روز لوبیا کشاورزی

چون لوبیا کشاورزی یک نوع لوبیا کمیاب در ایران است و ممکن است دسترسی به آن سخت باشد، قیمت فروش کمی بالاتر نسبت به نمونه های دیگر لوبیا دارد.

اطلاع از قیمت روز لوبیا کشاورزی، چشم بلبلی، قرمز، چیتی و … در بازار امروز، با روی کار آمدن سایت های اینترنتی آسان شده. افراد تنها با دسترسی به اینترنت و چند کلیک، می توانند به لیست قیمت روز لوبیا کشاورزی دست پیدا کنند.

درباره لوبیا کشاورزی و خواص آن

تنوع در خانواده حبوبات لوبیا بیداد می کند. در مقایسه با دیگر خانواده های حبوبات، لوبیا دارای بیشترین میزان تنوع بوده و یکی از گونه های آن، لوبیا کشاورزی می باشد. این لوبیا در بازار ایران، با نام لوبیا رشتی هم شناخته می شود که درباره خواص بی نظیر آن می توان چنین گفت:

 1. درمان بیماری های قلبی و جلوگیری از بروز آن
 2. تنظیم فشار خون
 3. تنظیم قند خون
 4. کمک به بهبود عملکرد دستگاه گوارش
 5. تقویت کردن معده

لوبیا کشاورزی در مقایسه با دیگر گونه های لوبیا، هم ظاهر متفاوتی دارد و هم طعم متفاوتی.

کشت لوبیا کشاورزی در ایران

شاید برایتان جالب توجه باشد اما انواع لوبیا کشاورزی ایرانی در بازار، در مناطق زیر کشت، داشت و برداشت می شوند:

 • گیلان
 • زنجان
 • مازندران

این لوبیا برای اینکه بهترین کیفیت را دارا باشد، باید در منطقه ای با شرایط زیر کشت شود:

 1. خاک حاصلخیز
 2. بارندگی زیاد
 3. دمای نه چندان زیاد

و از این قبیل موارد.

این مناطقی که نام برده شد، جزو بهترین مناطق برای کشت لوبیا کشاورزی ایرانی خواهند بود.

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.