قیمت برنج میزبان هاشمی با آفر ویژه

قیمت برنج میزبان هاشمی در عمده فروشی های معتبر مناسب تر از خرید عمده این محصول از واسطه هاست. پس اگر می خواهید برنج میزان هاشمی را با تخفیف و آفر ویژه خرید کنید تنها کافیست با ما در شرکت بازرگانی داریا تماس بگیرید.

کیفیت برنج هاشمی میزبان

برنج هاشمی ایرانی با مارک میزبان یکی از باکیفیت ترین برنج های کشور است که در استان های شمالی کاشته می شود. البته استان گیلان از جمله مهمترین قطب تولید برنج هاشمی است که سالانه حجم زیادی از نیاز بازار را با تولید برنج هاشمی تامین میکند. اما خوب است بدانید که امروزه این محصول با کیفیت های مختلفی روانه بازارهای مصرف شده است.

اگر چه برنج هاشمی کیفیت بالایی دارد و جزو خوشمزه ترین برنج های شمال به حساب می آید. ولی به دلیل کشت اول و کشت دوم این نمونه برنج ایرانی در بازارهای خرید و فروش درجه کیفیت این محصول با یکدیگر تفاوت هایی دارد.

در واقع برنج هاشمی کشت دوم به علت مرغوبیت بالا و خوش عطر بودن قیمت بالاتری نسبت به برنج هاشمی کشت اول دارد. از طرفی در هنگام پخت ماندگاری بیشتری نسبت به نمونه کشت اول خواهد داشت.

اگر شما جزو مصرف کنندگان و یا خریداران عمده برنج هاشمی میزبان هستید مطمئن باشید که این محصول کاملا تمیز و سورت شده یا همان الک شده است. این نمونه برنج هاشمی کم محصول از بهترین شالیزارهای شمال کشور با مطلوب ترین روش های تهیه برنج از قبیل:

 • مراحل کاشته شدن برنج
 • مراحل کاشته شدن خزانه
 • مراحل داشت برنج
 • مرحله برداشت برنج

و البته مرحله پس از برداشت با نهایت کیفیت به دست آمده و به طور مستقیم به دست مشتریان گرامی می رسد. از این رو کیفیت برنج هاشمی میزبان نسبت به سایر برنج های ایرانی در سطح بالاتری قرار دارد.

همچنین انواع برنج هاشمی مقاومت زیادی در برابر آفت های برنج دارد.‌ به همین دلیل کشاورزان برای تولید این محصول از سموم شیمیایی کمتری استفاده میکنند. پس با این حال انواع برنج هاشمی با کیفیت مطلوب و مواد غذایی ارزشمندتری به دست مصرف کنندگان می رسد.

قیمت برنج میزبان هاشمی

ویژگی ها و مشخصات برنج میزبان هاشمی

خوب است بدانید که مهمترین مسئله در کیفیت برنج هاشمی میزبان زیبایی ظاهری آن و مناسب بودن برنج هاشمی برای تهیه غذای مراسم ها، هتل ها، رستوران ها، کترینگ ها و… است.

چون این نمونه برنج ایرانی از لحاظ اندازه، قد بلندتری در مقایسه با دانه های برنج بهنام و شیرودی دارد. معمولا دانه های برنج هاشمی میزبان حدود ۷ تا ۸ میلیمتر است. به همین سبب برنج هاشمی یکی از شناخته ترین برنج های ایرانی است که مورد استقبال افراد زیادی قرار دارد.

 اما باز هم در زمان خرید این محصول تنها به نام برنج اکتفا نکینید حتما به موارد مهمی مثل عطر برنج، عدم ناخالصی و برنج خرده در بسته بندی، رنگ دانه ها، یکدست بودن برنج و غیره توجه داشته باشید.

یکی دیگر از فاکتورهای مهمی که در زمان خرید برنج هاشمی میزبان مورد اهمیت قرار دارد قیمت برنج میزبان هاشمی متناسب با کیفیت این محصول است. زیرا در حال حاضر قیمت برنج میزبان هاشمی کشت اول و دوم در نرخ بالایی عرضه می شود. ولی شما می توانید بهترین برنج هاشمی میزبان را با اطمینان کامل در کمترین نرخ بازار از ما تهیه کنید. چون ما به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آنلاین در کشور قیمت برنج میزبان هاشمی را با آفر ویژه یا همان تخفیفات بالا در اختیارتان قرار می دهیم.

قیمت روز برنج میزبان هاشمی

هم اکنون قیمت روز برنج میزبان هاشمی در نرخ بالایی روانه بازارهای داخلی شده است‌. چون میزان تولید این نمونه برنج ایرانی وهمچنین عرضه آن نسبت به سایر برنج های پر محصول کمتر است.

به همین دلیل قیمت انواع برنج هاشمی با برند میزبان بالاتر از قیمت بسیاری از نمونه های دیگر برنج شمال قرار دارد. اما اگر به دنبال قیمت برنج میزبان هاشمی با آفرویژه هستید در حال حاضر تنها فروشگاه های عمده به صورت آنلاین می توانند این گونه تخفیفات ویژه را در اختیارتان قرار دهند.

البته در بیشتر مواقع این محصول در فصل برداشت که اصولا نیمه دوم شهریور ماه است در پایین ترین قیمت عرضه می شود. پس این فصل از سال می تواند مناسب ترین زمان برای کسانی باشد که قصد خرید عمده برنج هاشمی میزبان را دارند.

خرید عمده برنج میزبان هاشمی

اما در خرید عمده و خرده برنج هاشمی میزبان مواظب فروشندگان متقلب باشید چون عده ای از این فروشندگان برنج با ترکیب کردن برنج هاشمی اصل و ممتاز با برنج های درجه دو و سه سعی میکنند تا با ارائه قیمت برنج میزبان هاشمی با آفر ویژه مشتریان زیادی را به سمت جلب کنند.

بنابراین شناخت برنج هاشمی فوق اعلا یکی از ضروریات خرید عمده این محصول به شمار می آید. قطعا هر چقدر که برنج یکدست تر و دانه های شکسته کمتری داشته باشد قیمت بالاتری خواهد داشت.

در این میان بهتر است جهت استعلام قیمت برنج ایرانی هاشمی میزبان و خرید عمده این محصول به سراغ مراکزی بروید که قابل اطمینان هستند و سابقه خوبی در حوزه فروش انواع برنج ایرانی دارند. اگر چه که امروزه بالا بودن قیمت برنج میزبان هاشمی به علت تولید کم کشاورزان شمالی و تقاضای بالای خرید است. ولی معیارهای مختلف دیگری مانند:

 • عطر و طعم برنج
 • نوع بسته بندی  
 • فصل برداشت
 • هزینه تولید
 • دستمزد نیروی انسانی
 • یکدست بودن محصول
 • میزان سورت شدن برنج
 • عدم دانه های شکسته و ضایعات دیگر مانند سنگ ریزه
 • حجم تولید سالانه
 • جداسازی شلتوک
 • هزینه حمل و نقل
 • و غیره

می تواند قیمت برنج میزبان هاشمی در بازار روز را تحت تاثیر زیادی قرار دهد‌. یکی دیگر از موارد مهمی که نقش بسزایی در قیمت برنج ایرانی دارد نو یا کهنه بودن محصول است. عمدتا برنج تازه برداشت شده رطوبت بالایی دارد و به راحتی عطر برنج به مشمام شما خواهد رسید. ولی متاسفانه در زمان پخت به راحتی له می شود و کیفیت بالایی ندارد.

در صورتی که برنج کهنه زمان پخت مناسبی دارد و بعد از پخته شدن به خوبی دانه دانه می شود. بنابراین در زمینه قیمت برنج میزبان هاشمی همیشه نرخ فروش برنج کهنه بالاتر از قیمت برنج نو است. مسئله مهم دیگری که در قیمت گذاری برنج هاشمی با مارک میزبان تاثیر گذار است وجود انواع مختلف برنج هاشمی در بازار می باشد. امروزه برنج هاشمی در نمونه‌های مختلفی نظیر:

 • برنج هاشمی درجه یک
 • برنج هاشمی بوجاری
 • برنج هاشمی دودی
 • برنج هاشمی عطری
 • و غیره

با برندهای مختلف از جمله برنج میزبان عرضه می شود. پس این امکان وجود دارد که قیمت روز برنج  از جمبه قیمت برنج میزبان هاشمی با توجه به نوع برنج قیمت ثابتی نداشته باشد.

البته فاکتورهای دیگری مثل هزینه سورت کردن، میزان سفارش، منطقه کشت برنج و…  می تواند مانند مشخص کردن قیمت روز حبوبات عمده نقش موثری در تعیین قیمت انواع برنج هاشمی داشته باشد.

 چنانچه برنج هاشمی مربوط به مناطق آستانه و زمین های حاصلخیز فریدون کنار باشد قطعا نسبت به برنج های هاشمی کشت شده در مناطق دیگر قیمت بالاتری دارد. با این حال اگر می خواهید از خرید برنج ایرانی درجه ۱به سود قابل توجهی برسید بهتر است قیمت روز برنج میزبان هاشمی را از کارشناسان فروش ما در شرکت بازرگانی داریا استعلام بگیرید.

بهترین مرکز خرید برنج ایرانی و خارجی

هیچ گاه  فراموش نکنید که متغیر بودن نرخ فروش انواع برنج ایرانی و خارجی از جمله قیمت برنج میزبان هاشمی به علت دخالت واسطه های متعدد است. به طوری که معمولا این افراد با خرید برنج هاشمی درجه یک  فوق اعلا از کشاورزان اصلی سعی میکنند تا هزینه هایی جانبی را به قیمت برنج ایرانی اضافه کنند.

 در نهایت کیسه های برنج هاشمی میزبان را با قیمت بالاتری در اختیار مشتریان قرار دهند. پس چنانچه شما بتوانید با خرید برنج هاشمی میزبان از تامین کنندگان معتبر، دست این واسطه ها را از معاملات خود کوتاه کنید به طور حتم در این ارتباط مستقیم با عمده فروشان اصلی برنج هاشمی به سود چشم گیری خواهید رسید.

در این میان ما به عنوان یکی از بزرگ ترین فروشندگان عمده انواع برنج ایرانی و هندی پاکستانی می توانیم ضمن مشاوره رایگان بهترین برنج هاشمی برداشت شده از زمین های حاصلخیز شمال با برند میزبان را، بدون واسطه، با تضمین کیفیت و با قیمت کف بازار در اختیارتان قرار دهیم. ضمن اینکه شما می توانید از سراسر کشور به راحتی خرید خود را سفارش داده و در کمترین زمان تحویل بگیرید. افزون بر اینکه امکان دریافت لیست به روز قیمت ها، مقایسه کیفیت و قیمت ها و همچنین خرید حضوری را هم برایتان فراهم کرده ایم. پس تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.