قیمت روز برنج پاکستانی مودت

قیمت روز برنج پاکستانی مودت با توجه به نوسانات ارزی و واسطه گری ها متفاوت است. نرخ خرید عمده این محصول در بازار امروز چند است؟ مناسب ترین قیمت فروش عمده این محصول در تناژ بالا چند است؟

قیمت برنج پاکستانی مودت

برنج پاستانی مودت یکی دیگر از نمونه های برنج کرنل پاکستانی است که در حد چشمگیری روانه بازارهای داخلی می شود و از فروش خوبی نیز برخوردار شده است. باید گفت این محصول برای افرادی که به دنبال خرید برنج خوب و ارزان قیمت هستند گزینه مناسبی است؛ چرا که قیمت برنج پاکستانی مودت در مقایسه با کیفیتش بسیار مقرون به صرفه می باشد.

اما در یک دید کلی باید گفت در بازار روش فروش عمده انواع برنج ایرانی و خارجی عوامل بسیاری دست دارند و موجب تعیین قیمت این محصول می شوند. به طور مثال میزان کشت و تولید انواع برنج ایرانی، میزان واردات و صادرات برنج، شرایط ارزی و ارزش پول ملی و … تنها بخشی از پارامترهای مهم و تاثیرگذار بر قیمت برنج پاکستانی مودت هستند.

در این بین باید صحبتی هم از میزان تقاضای این محصول و ارتباط آن با قیمت روز برنج مودت پاکستانی به میان آوریم.  در واقع از آنجایی که قیمت انواع برنج پاکستانی در مقایسه با برنج های ایرانی بسیار مناسب تر است، میزان تقاضای این محصول در بازار بسیار زیاد است.

پس اگر با کمبود در بازار مواجه شویم قطعا قیمت این نوع برنج نیز افزایش می یابد. اما خوشبختانه امروزه شرکت های بسیاری با توجه به تامین نیاز بازار به واردات انواع برنج پاکستانی درجه ۱ پرداخته اند و از این طریق مانع افزایش قیمت آن در بازارهای داخلی شده اند.

اما در این میان نباید از حضور واسطه ها و دلالان در بازار خردی و فروش عمده برنج چشم پوشی کرد. چرا که افراد بسیاری با حضور خود در مسیر خرید عمده برنج پاکستانی مودت و دیگر محصولات مشابه، موجب افزایش نرخ فروش آن شده اند که این مسئله موضوعی ناخوشایند برای مصرف کنندگان نهایی است.

پس اگر شما هم قصد خرید عمده انواع برنج پاکستانی را در برندهای مختلف از جمله برند مودت دارید، لازم است به مراکز معتبر و تامین کنندگان دست اول مراجعه کنید. در این میان خوب است بدانید ما در شرت بازرگانی داریا، تممی محصولات خود را به طور کاملا مستقیم و قیمت کف بازار عرضه می کنیم.

با این حال اگر به دنبال مناسب ترین قیمت برنج پاکستانی مودت، قیمت برنج پاکستانی عابد، قیمت برنج پاکستانی کفایت و دیگر نمونه ها هستید تنها کافی است با واحد فروش ما در مجموعه بازرگانی داریا تماس بگیرید.

مشخصات برنج مودت پاکستانی

همان طور که پیش تر به این موضوع اشاره شد، برنج مودت پاکستانی از نوع برنج های کرنل است که مهم ترین مشخصه آن دانه بلند بودنش می باشد. بنابراین این محصول پس از پخت، ظاهری بسیار مناسب و دوستداشتنی دارد. از طرفی باید گفت پخت آن بسیار آسان است و می توانید آن را به صورت کته یا آبکش درست کنید.

این نوع برنج در هنگام پخت به خوبی ری می کند و قد می کشد. ضمن اینکه دانه های آن بهم نمی چسبد و در مواردی که نیاز به پخت برنج در حجم های بالا است این برنج بسیار خوب از آب درمی آید. از نظر مشخصات ظاهری نیز باید گفت محصولی یکدست و فاقد دانه های شکسته است. رنگ آن متمایل به کرمی شفاف است و در کیسه های ۱۰ کیلویی عرضه می شود.

برنج پاکستانی مودت

خرید برنج مارک مودت پاکستانی

امروزه با توجه به نیاز بازار و مناسب بودن قیمت انواع برنج پاکستانی و هندی، مصرف و خرید این محصولات با استقبال خوبی در بازار روبرو شده است. به همین دلیل افراد بسیاری به عنوان خریدار عمده برنج های وارداتی با مراجعه به بازارهای سنتی و پیدا کردن تامین کنندگان اصلی، قصد خرید با قیمتی مناسب تر را دارند.

اما خوشبختانه امروزه فضای مجازی و کمک گرفتن از بستر اینترنت، موجب شده تا بسیاری از تامین کنندگان دست اول از این طریق محصولات خود را به مصرف کنندگان نهایی عرضه کنند. از طرفی مصرف کنندگان نیز می توانند به دور از حضور واسطه ها و دلالان به عرضه کننده اصلی دست یابند و محصولات مورد نظر خود را با قیمت بسیار مناسب تر تهیه کنند.

در این میان ما نیز در مجموعه بازرگانی داریا، ضمن فروش عمده انواع حبوبات طی سال های متمادی سعی کرده ایم قیمت حبوبات عمده و فله ای را بدون واسطه و به صورت کف بازار عرضه کنیم. حال با توجه به درخواست و نیاز مشتریانمان انواع برنج ایرانی و خارجی را نیز به شما عرضه می کنیم.

پس اگر شما هم قصد خرید عمده انواع برنج پاکستانی هندی و ایرانی را در نمونه های باکیفیت و قیمت ارزان دارید ما در مجموعه داریا کیفیت و قیمت محصولات خود را تضمین می کنیم. علاوه بر اینکه شما می توانید پس از مشاهده لیست قیمت روز انواع برنج ایرانی و خارجی، قیمت ها را مقایسه کرده و سپس برای خرید اقدام کنید.

همچنین شما می توانید برای خریدهای تناژ بالا از تخفیف های ویژه و قیمت های رقابتی ما نیز بهره مند شوید. افزون بر اینکه امکان خرید و تحویل بار را در سراسر کشور دارید. همچنین شما می توانید علاوه بر خرید از طریق تماس با کارشناسان فروش ما، خرید خود را به صور ت حضوری نیز انجام بدهید.

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.