,

انواع لپه تولید شده در ایران

انواع لپه تولید شده در ایران در اندازه و طعم ها و پخت های متنوعی می باشد و می توان در انواع موردنیاز خود آن ها را سفارش داده و خریداری نمود.

برای دریافت قیمت روز انواع لپه تولید شده در بازار آذرشهر بد نیست سری به صفحه قیمت لپه بزنید.

لپه در واقع از نخود تشکیل می شود و از دو نیم شدن نخود تازه وپخته شده لپه به دست می آید که می توان در انواع طعم و کیفیت و قیمت متنوعی آن را خریداری نمود ، خرید مستقیم لپه از مراکز فروشگاهی معتبر به راحتی قابل انجام می باشد و می توان در انواع بسیار زیادی لپه را سفارش داده و خریداری نمود.

کارخانه تولید لپه مرغوب در ایران

کارخانه تولید لپه مرغوب در ایران دارای نشان استاندارد از سوی وزارت بهداشت می باشد که انواع لپه مناسب و با کیفیت را از این کارخانه خریداری نمود ، این کارخانه دارای قدمت زیادی در تولید لپه می باشد که ما در این جا معرفی می نمایییم.

افرادی که در این شرکت تولید لپه مشغول به کار می باشند افراد با تجربه بالایی می باشند که انواع مختلف لپه را تحت شرایط خاصی تولید می کنند و به صورت با کیفیت مناسبی در سطح کشور عرضه می نمایند.
کارخانه معرفی شده دارای انواع لپه های با اندازه های مختلفی می باشد که مشتریان می توانند به سادگی در نوع نیاز خود آن ها را خریداری نموده و از کیفیت خوبی که دارد رضایت بالایی را داشته باشند.
لپه آذرشهر دارای کیفیت بسیار مناسبی می باشد که در این کارخانه تولید و در انواع بسته بندی های مختلفی به بازار روز عرضه می گردد که می توان در انواع مختلفی خریداری نمود که در زیر به آن ها اشاره می نماییم.

 • خرید لپه به صورت بته بندی های کوچک و کیلویی
 • به صورت بسته بندی فله ای
 • به صورت کیلویی

آذرشهر تبریز مهد تولید لپه در ایران است که با وجود کارخانه های متعدد لپه سازی در آن نه تنها به نیاز بازار داخلی پاسخ داده می شود بلکه این محصول به بازرا های خارجی نیز صادر می گردد که می توان به صورت گسترده ای لپه را از این کارخانه تولید کننده معتبر لپه به کشور های خریدار صادر نمود.

لیست انواع لپه

لپه دانه ای پوست کنده شده و خشک است که در دسته حبوبات قرار می گیرد می توان آن را جایگزین مناسبی برای گوشت دانست و یا حتی انرژی بدن را با آن تامین کرد.
آنچه در کشور ما تحت عنوان لپه شناخته شده و مصرف آن رایج است لپه هایی است که از نوعی نخود با نام نخود کفتری تهیه می شود البته جالب است بدانید از دانه گیاهان دیگری چون نخود فرنگی و نخود معمولی نیز لپه عدس ، لپه لوبیا و لپه باقلا نیز وجود دارد.

کارخانه های تولیدکننده لپه در سطح کشور بسیار زیاد می باشد و می توا در انواع مختلفی لپه را سفارش داده و از این کارخانه ها خریداری نمود ، شما می توانید لپه با کیفیت را از مراکز تعیین شده خریداری نمایید که لیست انواع لپه را نیز در اختیار مشتریان قرارمی دهد تا مشتریان بتوانند به راحتی در نوع دلخواه خود خریداری کنند.

این لیست انواعلپه تمامی لپه های تولید شده را معرفی می نماید و می توان در انواع بسیار زیادی لپه را سفارش داده و خریداری نمود.
این لیست از سوی خود شرکت تولید کننده لپه به عموممردم معرفی می گردد و مشتریان می توانند با توجه به لیستی که در اختبار آن ها قرار دارد لپه را انتخاب نموده و به صورت عمده سفارش دهند.

لپه ارائه شده باید دارای کیفیت مناسبی بوده و به خوبی پخته شود و زمان پخت کمتری را داشته باشد در این صورت خرید و فروش بیشتری را نیز خواهد داشت.

قیمت لپه 99

مشخصات لپه تازه و درجه یک

لپه دارای فواید بسیار زیادی برای بدن می باشد که میتوان آن را به صورت زیادی خریداری کرده و در تهیه بسیاری از غذاها از آن استفاده نمود، لپه ارزش غذایی فراوانی دارد بطوری که می توان آنرا جایگزین مناسبی برای گوشت دانست و یا حتی انرژی بدن را با آن تامین نمود.

مشخصات لپه تازه و درجه یک را به راحتی می توانید از سایت معتبر معرفی شده در آورده و در انواع مختلفی آن ها را خریداری نموده و استفاده نمایید.
لپه تازه در انواع مختلفی تولید می گردد و میتوان از آن در تهیه بسیاری از غذاها از آن استفاده نمود، لپه تازه در انواع اندازه های مختلفی میباشد و میتوان مطابق سلیقه شخصی خود انها را سفارش داده و خریداری کرد.

مشخصات این حبوبات بر روی بسته بندی های آن ها نوشته شده و مشتریان به راحتی ی توانند آن را مشاهده کرده و در انواع قیمت های مختلفی خریداری نمایند.

لپه تازه دارای رنگ زرد خوشی می باشد و همچنین به خوبی پخته می شود و دارای طعم مناسبی و لذیذی میباشد می توان با توجه به موارد گفته شده لپه موردنظر را سفارش داده و خریداری نمود.

شما می توانید براحتی لپه مورد نظر را با نرخ مناسبی سفارش دهید و از مکان های تعیین شده به قیمت مناسبی خریداری نمایید ، کیفیت لپه در طعم و قیمت آن تاثیر داشته که بهترین نوع لپه نوع تازه آن می باشد که خرید و فروش بیشتری را در سطح کشور دارد.

انواع لپه

توزیع مستیقم لپه در کشور

امروزه توزیع توزیع مستیقم لپه در کشور به روشهای مختلفی قابل انجام میباشد که مشتریان میتوانند به صورت انبوهی لپه مورد نیاز خود را از مراکز توزیع معتبر آن تهیه نمایند.
لپه به صورت انبوهی تولید شده و در همه شهر های کشور به صورت انبوهی توزیع می گردد تا مشتریان بتوانند از قیمت مناسبی که دارد استفاده نمایند ، هر چه کیفیت نخود تازه تولید شده بالاتر باشد دارای لپه با کیفیت و خواهان بیشتری بوده و در نتیجه توزیع بیشتری را خواهد داشت.

لپه های مرغوب در انواع بسته بندی های مختلفی در بازار روز توزیع میگردد و مشتریان می توانند متناسب با قیمت مورد نظر خود آن را سفارش داده و به صورت انبوهی خریداری نمایند ، کیفیت لپه تولید شده پاسخگوی اندازه توزیع آن در سطح کشور می باشد.

توزیع مستیقم لپه در کشور بصورت شبکه ای و توسط افراد قابل اعتماد و باکیفیت بالایی در سطح کشور انجام میگیرد و به همین دلیل به راحتی نیاز مردم را رفع نموده و در نتیجه موجب تولد بیشتر این محصولات می شود.

هر چه لپه تازه تولید شده به صورت زیادی توزیع گردد دارای فروش بیشتری نیز خواهد بود و می توان از این طریق سود خوبی را کسب نمود که لپه دارای کیفیت های متنوعی می باشد و می توان ان را به صورت گسترده ای به کشور های دیگر نیز صادر کرد ، افراد عرضه کننده با در نظر گرفتن همه شرایط این محصول را به نحو خوبی توزیع می نمایند.

توزیع مستیقم لپه در کشور

قطب تولید انواع لپه در ایران

لپه به عنوان یکی از پر فروش ترین حبوبات بازار ایران، در کارخانه های لپه سازی آذرشهر تبریز (قطب تولید لپه) تولید می گردد.

آذرشهر از شهرهای استان آذربایجان شرقی به مرکزیت تبریز است. شهری صنعتی که لپه سازی در آن پیشینه ای چندین ساله دارد.

انواع لپه

انواع لپه

تشخیص انواع لپه از روی ظاهر آن در بعضی موارد کار دشواری است. بطور کلی کیفیت و قیمت لپه را می توان از موارد زیر تشخیص داد:

 • یکدست بودن و نبودن دانه های لپه
 • سالم بودن دانه ها
 • خوشرنگ بودن
 • ریز و درشت بودن

لپه سازی آذرشهر

انواع لپه را به دو دسته می توان تقسیم کرد:

۱/ لپه هایی که نخود لپه آن از مزارع ایران و از کشورهای خارجی (مانند اتیوپی و استرالیا و غیره) وارد کارخانه های لپه سازی شده و در آنجا به لپه تبدیل می شوند.

۲/ لپه هایی که به صورت آماده از کشورهای خارجی به بازار ایران وارد می گردد.

واردات نخود لپه

انواع لپه موجود در ایران

لپه ایرانی

تولید شده از نخود لپه ایرانی (نخود زرد کردستان، نخود سیاه، نخود شیرازی و نخود لپه چگنی).

بهترین، با کیفیت ترین و گران ترین نوع لپه در ایران.

دارای اندازه ریز، ظاهر بسیار مناسب و کیفیت پخت بالا.

لپه درجه یک

لپه اتیوپی

تولید شده از نخود لپه اتیوپی در کارخانه آذرشهر.

لپه اتیوپی شباهت بسیار زیادی به لپه ایرانی دارد.

بعد از لپه ایرانی با کیفیت ترین محصول موجود در بازار ایران است و رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.

خواص لپه

لپه استرالیا

تولید شده از نخود لپه استرالیا در کارخانه آذرشهر.

لپه استرالیا را می توان در این رتبه بندی در جایگاه سوم قرار داد.

دارای اندازه بزرگ تر، و از نظر رنگ بندی نیز روشن تر است.

دارای کیفیت و قیمت متوسط.

خرید لپه ریز

لپه تانزانیا

تولید شده از نخود لپه تانزانیا در کارخانه آذرشهر.

دارای اندازه های ریز و درشت.

لپه آذرشهر

لپه های نام برده (لپه ایرانی، لپه اتیوپی، لپه استرالیا و لپه تانزانیا) تولید کارخانه های آذرشهر است. به همین دلیل به این لپه ها، لپه آذرشهر نیز می گویند.

لپه کانادا، لپه روسیه، لپه گرجستان، لپه قزاقستان، لپه نخود فرنگی

این لپه ها مستقیما از کشورهای مربوطه وارد ایران می گردد.

دارای دانه های درشت، شکسته و یک لایه آرد بر روی دانه ها.

دارای کیفیت و قیمت پایین، و مناسب برای مصارف خاص.

خرید لپه ریز آذرشهر

لپه باکیفیت؟

لپه ای که ریز، یکدست و خوش پخت باشد، بهترین نوع لپه قلمداد می شود.

صادرات انواع لپه

فروش حبوبات تناژ بالا جهت صادرات به روش های مختلفی انجام می گرد که می توان به این موارد اشاره کرد:

 • فروش به صورت عمده
 • فروش به صورت فله ای
 • فروش حبوبات تناژ بالا

حبوبات هر چه کیفیت مناسب تری را داشته باشند دارای خواهان بیشتری بوده و صادرات انبوه تری را در سطح کشور خواهد داشت در نتیجه به اقتصاد کشور کمک شایانی را خواهد کرد.

صادرات انواع لپه به دلیل کیفیت مناسبی که دارد افزایش یافته است و می توان در انواع مختلفی لپه را تولید نموده و به کشور های دیگر صادر نمود و از این طریق ب اقتصادکشور کمک شایانی را نمود.
صادرات لپه طبق شرایط خاصی انجام می گیرد و این کار توسط افراد با تجربه بالایی انجام می شود که این کار به درستی انجام شده و به صورت عمده و انبوهی به کشور های دیگر صادر شودو مشتریان رضایت بالایی را از خرید لپه مورد نظر داشته باشند.
صادرات انواع لپه به روش های مناسبی انجام گرفته و می توان در مطابق با قوانین کشور به صورت عمده و فله ای آن ها را صادر کرده و باعث سود بسیار زیادی برای تولید کنندگان لپه در کشور شد.

شما می توانید با خرید عمده لپه و سپس با قیمت بالاتری به کشور های دیگر صادر نمایید و از این طریق کسب وکار خوبی را راه اندازی نمایید ، صادرات لپه امروزه افزایش چشمگیری را پیدا کرده است و می توان در بسته بندی های مختلفی آن ها را صادر نمود.

فروش لپه آذرشهر

خرید لپه به قیمت روز

خرید لپه به قیمت روز در بازار با توجه به نوع خرید یعنی خرده و عمده و فله به صورت های متنوعی می باشد و اگر به صورت فله ای خریداری شود دارای قیمت پایین تری خواهد بود و تخفیف خوبی را می توان گرفت.

خرید فله ای لپه در بازار هر چه بیشتر باشد می توان صادرات بیشتری را داشته و سود خوبی را کسب نمود ، قیمت خرید فله لپه در بازار میادین و سایت ها متفاوت می باشد و می توان با توجه به سلیقه شخصی خود آن ها را سفارش داد وتهیه کرد.
قیمت این محصولات با توجه به نوع تولید آن ها نیز متفاوت می باشد که اگر در شرایط مناسبی تولید گردد دارای کیفیت بالاتری بوده و قیمت فروش بیشتری را خواهد داشت.

نرخ روز لپه در بازار به صورت های مختلفی می باشد و مشتریان می توانند به راحتی در انواع دلخواه خود آن ها را سفارش داده و خریداری نمایند همچنین شما می توانید آن را با نرخ کمتری از مراکز توزیع معتبر به صورت انبوهی خریداری نمایید.
قیمت روز لپه در بازار هر چه مناسب تر باشد دارای خرید و فروش بیشتری خواهد بود و افراد زیادی خواهان خرید و فروش این محصول خواهند بود.

قیمت خرید لپه هر روزه دارای نوساناتی در بازار روز خواهد بود و افراد می توانند به سادگی در انواع و اندازه های مورد نیاز خریداری نمایند و از سود خوبی که در این خرید دارد استفاده نمایند.

سایت خرید اینترنتی لپه

خرید اینترنتی لپه به روش های مختلفی به منظور صادر نمودن آن انجام می گیرد برای فروش اینترنتی لپه شرایط خاصی در نظر گرفته شده به صورت غیر حضوری است در واقع فرد می تواند از طریق سیستم خرید اینترنتی که برایش فراهم شده است سفار خود را به ثبت برساند.

در این میان تیم های کاردان ما صادرات حبوبات به کشور های دیگر را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهند تمامی روال فروش نخود به صورت غیر حضوری دنبال می شود و خریدار و فروشنده به هیچ عنوان نیازی به برخورد حضوری ندارند.
در نظر داشته باشید که لپه از دسته محصولات پر مصرف بوده و این موضوع می تواند صادرت و مصرف بسیار بالایی را تحت تاثیر قرار داده و نشان دهنده پتانسیل مالی بالای آن باشد.

امروزه فروش اینترنتی لپه موجب شده است که افراد از هر جای کشور به راحتی به ان دسترسی پیدا کرده و در انواع مختلفی هم به صورت ایرانی و خارجی سفارش داده و خریداری نمایند.
فروش اینترنتی لپه به روش های مختلفی قابل انجام بوده که می توان آن را به صورت عمده و خرده خریداری نمود و اگر بخواهید آن را با قیمت زیر بازار روز خریداری نمایید می توانید از سود خوبی که دارد استفاده کنید.

سایت خرید اینترنتی لپه به راحتی قابل دسترسی می باشد و می توان در انواع مختلفی آن ها را خریداری نموده و از سودی که در سایت دارد استفاده نمود.

فروش عمده لپه

همانطور که میدانید کیفیت حبوبات تولیدی در بازار ایران زبانزد تمامی خریداران و همچنین مصرف کنندگان داخلی میباشد مخصوصا لپه آذرشهر که شهرت بسیار بالایی را دارد امروزه باتوجه به اینکه میزان تقاضاها برای انواع لپه ها رفته به همین دلیل مجموعه ما عمده حبوبات را از کشور انجام میدهد زیرا این مجموعه با جلب رضایت مشتریان و همچنین تامین و توزیع بهترین ارقام برای تمامی مصرف کنندگان داخلی روی کار آمده است و با سالها تجربه در زمینه تامین و توزیع بهترین ارقام حبوبات همواره به عنوان اصلی ترین و مشهور ترین مرکز حبوبات در سطح کشور شناخته شده است.

امروزه فروش عمده لپه بسیار زیادتر شده است و به دلیل کیفیت خوبی که دارد و همچنین طعم بسیار لذیذی که دارا می باشد خواهان بیشتری را در سطح کشور ما پیدا کرده است و به همین دلیل است که لپه ایرانی را بصورت انبوهی به کشور های دیگر صادر می نمایند و باعث تولید انبوه تر این حبوبات شده است و در نتیجه به اقتصاد کشور کمک زیادی را کرده است.

فروش عمده لپه به صورت مناسبی انجام می گرد و این کار توسط افراد با تجربه بالایی انجام می شود و می توان در انواع بسیار زیادی لپه را با کیفیت بسیار مناسبی به فروش رسانده و در صورت فروش عمده مشتری می تواند از تخفیف مناسبی که دارد استفاده کند.

فروش عمده لپه به روشهای گفته شده در زیر انجام میگردد که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • اینترنتی
 • مستقیم
 • مراجعه به کارخانه تولید کننده
جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: DariaTrade1@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *