برنج ایرانی

خرید عمده برنج ایرانی مستقیم از درب کارخانه

قیمت خرید عمده برنج ایرانی مستقیم از درب کارخانه شالیکوبی و یا خرید کلی از کارخانه سورتینگ به صورت آنلاین یا حضوری بسیار با صرفه تر  است. چون هیچ واسطه ای در این میان وجود ندارد.‌ از طرفی کیفیت برنج ایرانی تضمین شده است.

خرید عمده برنج ایرانی

اگر قصد خرید عمده برنج ایرانی مستقیم از درب کارخانه را دارید بهتر است قبل از هر کاری با انواع مختلف برنج ایرانی آشنا شوید. امروزه راه های شناخت زیادی برای بررسی کیفیت انواع برنج های ایرانی خصوصا برنج های شمال وجود دارد.

همچنین همیشه سعی کنید برای بررسی کیفیت و قیمت روز برنج ایرانی به سراغ فروشگاه های معتبر بروید. چرا که این مراکز عمدتا واسطه نیستند و شناخت دقیقی از انواع برنج های ایرانی دارند. متاسفانه گاهی اوقات در بازارهای خرید و فروش برنج های ایرانی برخی فروشندگان سعی میکنند تا برنج های بی کیفیتی را با برنج های مرغوب مخلوط کنند.

معمولا این کار می تواند سود زیادی را به جیب آنها برساند اما علاوه بر ضرر مالی خریدار برای خرید این محصول به ظاهر باکیفیت، بحث اعتماد و آبروی شما در بازار خرده فروشی پیش می آید.

 پس خرید عمده برنج ایرانی یک کار کاملا تخصصی است که باید از طریق مراکز معتبر و توسط کارشناسان فروش منصف و باتجربه انجام بگیرد. خصوصا اینکه برخی برندهای چاپ شده روی کیسه های برنج ایرانی تقلبی و جعلی هستند.

از طرف دیگر خوب است بدانید معمولا برخی افراد سودجو بر روی گونی های برنج بی کیفیت یا ترکیب شده اسامی خوش نام و معتبری مانند:

 • برنج طارم دم سیاه اعلا
 • برنج طارم هاشمی درجه ۱
 • برنج صدری هاشمی فوق ممتاز
 • برنج طارم استخوانی
 • و…

را چاپ میکنند. پس عمدتا تشخیص یک برنج خوب تنها از روی نام نوشته شده بر روی کیسه برنج کار دشواری خواهد بود. بر همین اساس ما به شما توصیه میکنیم خرید عمده برنج ایرانی مستقیم از درب ‌کارخانه شالیکوبی و مراکز معتبر کار عاقلانه تری است.

ضمنا این گونه خریدهای عمده می تواند با حذف واسطه ها برایتان بسیار با صرفه تر باشد. چرا که قیمت امروز برنج ایرانی در کارخانه های سورتینگ و شالیکوبی کمترین نرخ فروش را دارد.

قیمت روز برنج شمال

اگر به دنبال قیمت روز برنج شمال هستید. بهتر است بدانید که عوامل زیادی می تواند در تعیین قیمت امروز برنج ایرانی خصوصا برنج شمال تاثیر گذار باشد. عمدتا قیمت برنج مانند قیمت روز حبوبات در بازار بر اساس نوع محصول و میزان خرید آن می تواند متفاوت باشد. با این حال برخی از این محصولات را بررسی می کنیم.

قیمت روز برنج هاشمی

برنج هاشمی یکی از معروف ترین، محبوب ترین و بهترین انواع برنج ایرانی است که کیفیت پخت بالا و عطر و طعم دل انگیزی دارد. از این رو با قیمت قابل توجهی در بازار عرضه می شود. هر چند که یکدست بودن محصول و نوع آن نیز در قیمت برنج هاشمی تاثیر بسیاری دارد.

قیمت برنج ایرانی دم سیاه

به طور کلی قیمت برخی برنج ها در نرخ بالایی قرار دارند مثلا بالاترین قیمت روز برنج شمال مربوط به برنج دم سیاه است و بعد از آن برنج هاشمی بیشترین نرخ فروش را به خود اختصاص داده است.

قیمت روز برنج طارم

بعد از این دو نمونه برنج شمال معمولا قیمت برنج طارم هاشمی در نرخ بالایی قرار دارد. این محصول نیز از نظر کیفیت پخت به خوبی ری می کند و عطر و طعم فوق العاده خوبی دارد. قیمت روز برنج طارم عطری نیز از دیگر نمونه های این محصول در بازار است که مشتریان خاص خود را دارد.

قیمت روز برنج فجر

برنج های دیگری مانند برنج های فجر، ندا و برنج های مرغوبی مثل برنج های شیرودی از جمله برنج های پرمحصولی به شمار می آیند که در قیمت نسبتا پایین تری خرید و فروش می شوند.

قیمت روز برنج عنبر بو

یکی از برنج های خوش عطر و طعم ایرانی برنج عنبربو است که جزو برنج های ارزان قیمت ایرانی به شمار می رود. در واقع این محصول به دلیل ظاهر گرد و تپلی که دارد مناسب پخت در مجالس نبوده و به همین دلیل قیمت برنج عنبربو بسیار مناسب و ارزان است. بنابراین شما می توانید این برنج خوش عطر و طعم را برای مثارف شخصی تهیه کنید.

همان طور که مشاهده کردید تنوع در نوع و کیفیت از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت روز برنج ایرانی در بازار است. افزون بر اینکه حجم صادرات برنج ایرانی، واردات برنج خارجی، تولید و کشت برنج، تقاضا در بازار و بسیاری موارد دیگر نیز می تواند قیمت روز برنج ایرانی شمال را دستخوش تغییر کند.

اما مهم ترین عامل در تعیین قیمت روز برنج ایرانی درجه یک خرید بدون واسطه از مراکز مورد اعتماد است. پس چنانچه قصد خرید عمده برنج ایرانی مستقیم از درب کارخانه را دارید بهتر است قبل از خرید با مراکزی در ارتباط باشید که لیست قیمت انواع برنج شمال را با توجه به کیفیت و نوع آن در اختیارتان قرار می دهند.

 با این حال ما در شرکت بازرگانی داریا آخرین قیمت روز برنج ایرانی را در کمترین زمان در اختیار شما قرار می دهیم. سپس شما می توانید با دریافت قیمت امروز برنج شمال در نمونه های مختلف و مقایسه این قیمت ها با دیگر مراکز با خیالی آسوده تر برای خرید اقدام کنید.

و اما پس از دریافت آخرین قیمت روز برنج ایرانی از جمله قیمت روز برنج فریدونکنار، قیمت روز برنج هاشمی تالش و… لازم است نوع و کیفیت محصول را مورد بررسی قرار بدهید. چرا که ما کیفیت را در کنار قیمت به صورت تضمینی ارائه می دهیم.

پس با کمک کارشناسان فروش ما با خیال راحت می توانید حجم زیادی از انواع برنج شمال را در کمترین قیمت بازار به دست آورید.

انواع برنج درجه یک ایرانی شمال

امروزه برنج جزو مهمترین مواد غذایی خانوارهای ایرانی به شمار می آید. بنابراین مرغوبیت برنج می تواند تاثیر مستقیمی بر روی سلامت افراد و کیفیت غذا داشته باشد. از این رو بیشتر خریداران برنج عمده خصوصا رستوران ها، کترینگ ها و سایر ارگان های دولتی و خصوصی به دنبال خرید انواع برنج درجه یک ایرانی شمال هستند.

 اگر چه قیمت عمده برنج ایرانی شمال نسبت به سایر برنج های کشت شده در کشور نرخ بالاتری دارد. اما قبل از بررسی قیمت انواع برنج شمال سوال اینجاست که از کجا برنج درجه یک ایرانی شمال بخریم؟ در پاسخ این سوال باید گفت شما می توانید برای دسترسی به مرغوب ترین برنج ایرانی شمال به سراغ مراکز فروش برنج و کارخانه های برنجکوبی در شمال کشور بروید.

اما خرید عمده برنج ایرانی مستقیم از درب کارخانه های شمال به این سادگی نیست. چرا که برنج های کشت شده در مناطق شمالی کشور انواع مختلفی دارند. پس زمانی که شما قصد خرید عمده برنج ایرانی به صورت تناژهای بالایی را دارید. بدون شک توجه به عوامل مختلفی مانند:

 • کیفیت برنج
 • یکدست بودن برنج بدون نیم دانه
 • عدم ضایعاتی مثل خار و خاشاک و سنگ دانه
 • زمان برداشت محصول
 • جنس کیسه های بارگیری
 • و…

حائز اهمیت است. اما به طور کلی در زمان خرید عمده برنج ایرانی مستقیم از درب کارخانه به نکات مهمی توجه داشته باشید. چرا که اصولا برنج های ایرانی که در استان های شمالی کشور کاشته می شوند ۲ دسته هستند. یکی برنج های کم محصول و مرغوب و دیگری برنج های پر محصول می باشند.

 معمولا از جمله انواع برنج درجه یک ایرانی شمال که کم محصول و گران قیمت هستند می توان به برنج کشت دوم امرالهی و طارم هاشمی مازندران اشاره کرد. البته برنج راتون که به آن برنج چین دوم هم گفته می شود جزو برنج های کم محصول و مرغوب ایرانی شمال قرار دارد.

خوب است بدانید که برنج های فجر ، ندا و نمونه های دیگری از برنج شمال مثل برنج شیرودی در گروه برنج های پر محصول قرار گرفته اند. اگر چه این نوع برنج های شمال قیمت ارزان تری نسبت به برنج های کم محصول دارند ولی جزو انواع برنج درجه یک ایرانی شمال به حساب می آیند.

پس با این حال فراموش نکنید که برای خرید عمده برنج ایرانی مستقیم از درب کارخانه با مراکز فروش معتبر مشاوره داشته باشید. چون در بازار خرید و فروش انواع برنج ایرانی تقلب های زیادی انجام می شود.

بنابراین ممکن است به علت بی تجربگی گرفتار افراد متقلب شوید. ما در مجموعه بازرگانی داریا با شناخت زیادی که بر روی کارخانجات معتبر شالیکوبی و کشاورزان زحمتکش برنجکار داریم سعی کرده ایم تا به صورت رایگان شما را در خرید عمده انواع برنج ایرانی راهنمایی کنیم. ضمن اینکه بهترین انواع برنج ایرانی را در کیفیت ممتاز و قیمت کف بازار در اختیارتان قرار بدهیم.

مهمترین دلایل خرید برنج ایرانی

شاید تا به حال بارها از خود پرسیده باشید برنج ایرانی چه مزیت هایی نسبت به سایر برنج های وارداتی دارد. اول از همه اینکه با خرید برنج عمده ایرانی شما می توانید به طور مستقیم با مراکز تولید کننده انواع برنج در داخل کشور ارتباط برقرار کنید. از طرفی برنج های ایرانی در بهترین شرایط آب و هوایی کاشت وبرداشت می شوند‌.

همچنین توسط پیشرفته ترین دستگاه های بوجاری ۳ بار الک می شوند‌‌ سپس با استفاده از دستگاه های سورتینگ تمامی ضایعات از ترکیبات برنج ایرانی پاک می شوند‌.

در نهایت برای توزیع در بازارهای داخلی و خارجی درون کیسه های پارچه ای یا پلاستیکی بسته بندی خواهند شد. قیمت انواع برنج ایرانی در مقایسه با کیفیتی که دارد با نرخ فروش منصفانه ای روانه بازارهای مصرف می شوند.

از طرفی خرید برنج ایرانی به عنوان یک محصول داخلی مشکلات خرید برنج های تقلبی و وارداتی را ندارد. همه ما مطمئن هستیم که انواع برنج ایرانی کشت هستند و هیچ ضرری برای سلامت ما نخواهد داشت‌.

همچنین باید گفت هیچ برنجی نمی تواند جای عطر و طعم برنج ایرانی را بگیرد. افزون بر اینکه این محصول کیفیت پخت بالایی دارد پس به خوبی ری می کند، قد می کشد و برای یک میزبانی تمام عیار بهترین محصول است.

البته اگر شما خرید عمده برنج ایرانی مستقیم از درب کارخانه را انتخاب کنید واسطه ها در این میان حذف می شود و با خرید عمده برنج ایرانی مستقیم از درب کارخانه می توانید از پرداخت برخی هزینه های اضافه جلوگیری می کنید. ضمن اینکه این نوع خرید سبب می شود تا شما قیمت کمتری را بابت خرید با کیفیت ترین برنج ایرانی پرداخت کنید.

مزیت خرید برنج شمال از درب کارخانه

‌دقت کنید که خرید عمده برنج ایرانی مستقیم از درب کارخانه می تواند مزیت های زیادی برای شما داشته باشد. چرا که امروزه در حوزه تولید انواع برنج ایرانی دو کارخانه مهم فعالیت دارند.

یکی کارخانه شالیکوبی یا همان کارخانه برنجکوبی است که حجم زیادی از شالی را به برنج های سفید تبدیل میکند. یکی دیگر کارخانه سورتینگ یا همان کارخانه بوجاری است که برنج سفید را به برنج ممتاز بدون هیج گونه ضایعاتی تبدیل میکند‌.

معمولا این کارخانه ها انواع برنج ایرانی را بدون هیچ مخلوطی در بالاترین کیفیت به صورت یکدست و ارزان ترین قیمت عرضه میکنند. چون تعدادی از کشاورزان به علت نداشتن فضا و مکان مناسب برای انبار کردن برنج برداشت شده خود سعی میکنند تا محصولشان را به طور مستقیم از طریق کارخانه های برنجکوبی عرضه کنند.

پس در هنگام خرید عمده برنج ایرانی مستقیم از درب کارخانه می توانید بدون دخالت هیج واسطه گری وارد معامله شوید و تناژ بالایی از برنج ایرانی را در کمترین نرخ بازار به دست آورید.

مهمترین مزیت خرید برنج شمال از درب کارخانه یکدست بودن محصول، پایین بودن قیمت خرید و حذف دلالان است. در این میان ما در شرکت بازرگانی داریا این تضمین را به شما می دهیم تا محصول درخواستی شما را به طور مستقیم از کارخانه برایتان تامین کنیم.

بنابراین تنها کافی است برای خرید عمده برنج ایرانی مستقیم از درب کارخانه با ما تماس بگیرید و پس از بررسی قیمت فروش برنج ایرانی و کیفیت محصول این اطمینان را به دست بیاورید که ما بهترین نوع برنج ایرانی را با ارزان ترین قیمت در بازار خریداری می کنید.

برنج ایرانی

در واقع ما در این مجموعه ضمن کسب رضایت حداکثری مشتریان خود در زمینه فروش عمده انواع حبوبات داخلی و خارجی این بار در کنار عرضه مناسب ترین قیمت خرید عمده حبوبات، مناسب ترین قیمت خرید عمده برنج ایرانی و خارجی را نیز ارائه می دهیم. فراموش نکنید که فروش عمده محصولات ما به صورت سراسری و از هر شهر و استانی امکانپذیر است. علاوه بر این محصول خریداری شما در کمترین زمان بارگیری شده و در مکان مورد نظر تحویل می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *