صادرات انواع لوبیا به ترکیه

صادرات انواع لوبیا به ترکیه چطور ممکن است؟ لوبیا در دسته حبوبات پرطرفدار قرار دارد و به دلیل کشت انواع آن و داشتن پروتئین فراوان در زمینه ی مهمی از صادرات قرار گرفته است. لوبیا به کشورهایی همچون ترکیه صادر و باعث رونق اقتصادی شده است.

صادرات انواع لوبیا

لوبیادر پوسته رشد می‌کند و خواص بسیاری دارد و سرشار از پروتئین و فیبر می باشد. لوبیا جز حبوبات پرطرفدار و دارای ویتامین و مواد معدنی می باشد.

این ماده از کروه حبوبات، گزینه مناسبی برای اضافه کردن به رژیم غذایی است. لوبیا در غلاف که در گل گیاه رشد می کند، به وجود می آید.

انواع لوبیا

صادرات انواع لوبیا

لوبیای لیما
لوبیا سیاه
لوبیای چشم‌سیاه
لوبیای سویا
لوبیا قرمز
لوبیای گاربانزو
لوبیای سفید
لوبیا چیتی

خواص لوبیا

دارای پروتئین بسیاری است.
مواد مغذی دارد.
خاصیت آنتی اکسیدانی دارد.
سلامت قلب را فراهم می کند.
باعث جلوگیری از سرطان می شود.
در پیشگیری دیابت(کاهش قند خون)و کبد چرب مفید است.
باعث کاهش وزن و کم اشتهایی می شود.
برای سلامت روده ها مفید است.

لوبیا به عنوان رژیم غذایی

صادرات انواع لوبیا

یکی از دلایلی که لوبیا در سراسر جهان طرفدار دارد، این است که این از این ماده غذایی دارای ارزش غذایی بسیار بوده و در تمام رژیم های سلامتی جا دارد.

قبل استفاده از لوبیا اول آن را بشویید و با ادویه های دلخواه آن را بپزید تا نرم شود. لوبیا به خوبی شما را سیر می کند، پس در سالاد و غذاهایتان استفاده کنید. می توانید به جای گوشت در انواع سوپ و غذا های گوشتی، لوبیا را جایگزین کنید.

غلات نسبتا پروتیئن کم و ناقصی دارند پس می توانید لوبیا را به آن ها اضافه کرده و پروتئین کامل میل کنید.

لوبیا ماده غذایی سالمی است و در کشور ما به مقدار زیادی تولید و صادر می شود و شما می توانید در فروشگاه ها و سایت های اینترنتی معتبر خریداری کنید و از آن در غذاهایتان لذت ببرید.

خطرات مصرف لوبیا

افرادی که نسبت به لوبیا آلرژی و حساسیت دارند نباید مصرف کنند.
لوبیا را به صورت خام مصرف نکنید زیرا موجب مسمومیت می شود.
مصرف زیاد لوبیا موجب نفخ و مشکلات روده ای می شود.
لوبیا را داخل آب بریزید تا مدتی خیس بخورد، با اینکار می توانید از نفخ و ناراحتی روده جلوگیری کنید.

صادرات انواع لوبیا به ترکیه، باعث رونق اقتصادی و تجارت موثری تبدیل شده است. بسیاری از افراد محصولات خود را صادر نمی کنند و چون بر این عقیده هستند که دردسرساز است و در نهایت خودشان را از این مشکلات دور میکنند.

تورم بر بازارداخلی تاثیرگذار بوده و برای بعضی صنعت ها کار را مشکل کرده است اما در خصوص لوبیا، چون کشت بالایی صورت می گیرد، می توان بخشی از انواع آن را در خصوص صادرات قرار داد.

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.