بزرگترین شرکت وارد کننده عدس خارجی به ایران

در صورت تمایل به برقراری ارتباط با شرکت های وارد کننده عدس خارجی (کانادایی، روسی و قزاق) به ایران، و خرید عدس می توان از طریق اطلاعات تماس این سایت با بزرگترین شرکت وارد کننده عدس در ارتباط بود.

شرکت وارد کننده عدس خارجی به ایران، کدام نوع عدس ها را از چه کشور هایی وارد کرده و در بازار عدس و حبوبات داخلی توزیع می کند؟ آیا می توانید بزرگترین شرکت بازرگانی وارد کننده را معرفی کنید و درباره جزئیات واردات و صادرات عدس توسط این شرکت ها اطلاعاتی ارائه دهید؟

شرکت های بازرگانی زیادی در ایران فعالیت دارند که حوزه کاری آن ها مرتبط با واردات و صادرات حبوبات نظیر نخود، عدس، لوبیا، لپه و غیره می باشد. اگر شما عرضه کننده هستید و می خواهید با بزرگترین شرکت وارد کننده عدس خارجی به ایران همکاری کنید، تنها کافیست این مطلب را مطالعه بفرمایید.

وارد کننده عدس کانادایی

یکی از عدس های خارجی که در ایران بسیار خواهان دارد، عدس کانادایی است. این عدس سایز های مختلفی را داراست که گرید کیفی هریک با دیگری متفاوت می باشد. برند های عدس کانادایی موجود در بازار که توسط شرکت های وارد کننده به بازار راه پیدا می کند عبارتند از:

  • عدس کانادایی ساسکن
  • عدس کانادایی ایلتا
  • عدس کانادایی سیمپسون
  • عدس کانادایی ملو و غیره

وارد کننده عدس کانادایی به بازار ایران، این محصول را با قیمت رقابتی عرضه می دارد.

وارد کننده عدس روسی

شرکت وارد کننده عدس، انواع عدس روسی را در بسته بندی هایی با وزن های زیر عرضه می دارد:

  1. ۲۵ کیلویی
  2. ۵۰ کیلویی

این شرکت ها عدس های روسی که از نظر قیمت هم از انواع عدس وارداتی و هم ایرانی ارزان تر هستند را در دو سطح کیفیت وارد بازار فروش می کنند:

  1. عدس روسی درجه یک
  2. عدس روسی درجه دو

این عدس وارداتی از کشور روسیه، توسط شرکت، واسطه ها و عامل فروش در اختیار خریداران عدس قرار می گیرند.

شرکت وارد کننده عدس قزاق

عدس قزاق، عدس تولیدی در قزاقستان است که در بازار به اختصار چنین معرفی می شود.

کیفیت عدس قزاق چیزی شبیه به کیفیت عدس روسی بوده و از نظر قیمت، بسیار ارزان تر از عدس ایرانی یا حتی کانادایی است.

شرکت وارد کننده عدس و حبوبات که با نام تجاری متعددی همچون الیزا و داریا در بازار حبوبات شناخته می شوند، واردات انواع عدس کانادایی، روسی و قزاق را با قیمت مناسب به ایران انجام داده و بخش عظیمی از نیاز بازار داخلی را پاسخگو هستند.

برای شناخت بیشتر این شرکت ها که بزرگترین شرکت وارد کننده عدس خارجی به ایران هستند، تنها کافیست با مشاورین این مجموعه در تماس باشید.

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.